Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi felülést kell megcsinál...

Mennyi felülést kell megcsinálni egy nap, hogy kb. egy hónap után elkezdjen látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés

ilyet szeretnék: [link]


ilyen van: [link]

ezen pedig a másodikra hasonlít: [link]



2012. okt. 29. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az még nem izmos... te is azt hiszed, ugye, hogy a felülésgetéstől majd laposabb lesz a hasad?
2012. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de nekem nem izmos has kell, hanem hogy ilyen alakja legyen...
2012. okt. 30. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, nekem bizony az lett. Igaz, napi 600 és 1000 között nyomtam.
2012. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor te egy genetikai csoda vagy, vagy propellergyorsasággal művelted, vagy tök más miatt ment le, de hótziher, hogy nem a felülésektől.
2012. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 0 felülést csinálok, na nem vagyok büszke arra, hogy a hasedzést elsumákolom, viszont SZÁLKÁSÍTOK, a zsírtömegem csökkentem, ezért aztán valamelyest látszódnak a kockák...tehát javaslom, hogy étrend ügyben is kérj felvilágosítást.

[link]

2012. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amint levakarod magadról a zsírt olyan lesz.

a has edzés cal igénye kevés,ezért attól nem lesz olyan.

a has edzése az egészséges gerincért van,és az egyenes tartásért,az alsóhát,vagyis a teljes deréköv edzése mellett.


amit te keresel annak a neve-testzsír százalék csökkentése-gugliba.

nem a hasazás.

2012. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wash: ufo vagyok
2012. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!