Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valamilyen ilyen italpor?...

Van valamilyen ilyen italpor? (testépítős téma)

Figyelt kérdés
Konkrétan nem fehérje porra gondolok most. Hanem olyan fehérjét tartalmazó porra amit belelehet keverni a napi víz adagba. pl. ha suliban vagyok akkor amit iszok vizet abban lenne protein, ami nem romlik meg és nem lesz semmi baja egész nap. Egyik BBTV adásban volt az ilyen kollagén proteinről szó csak ott már rendes ital formájában, de arról se találok semmit:/ Vagy valami egyéb megoldás?:D
2012. nov. 10. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
BCAA és glutamin nem olyan "megbuggyanós" mint a fehérje, azt kortyolhatod egész nap.
2012. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Van megoldás. Viszel több shakerben proteint és ott csak vizet teszel hozzá és ihatod is. De suliba vigyél inkább teljes kiőrlésű kenyérben sült csirkemellet, mert kell a szilárd kaja a szervezetnek.
2012. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy napközben még a protein csokira gondoltam, de az nagyon drága:/ Esetleg nem tudtok valami olyan csokit aminek magasabba fehérje tartalma?:D Amúgy a tk kenyér az megy, de majd a csirkés témát azt megpróbálom csak félek hogy megromlik vagy valami baja lesz mert egész nap suliban azért nincs hűtve:/
2012. nov. 10. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem romlik meg alufóliában. Csokit meg ne egyél, nincs olyan hogy jó, a proteines meg tényleg drága. Tegyél darált zabpelyhet+ proteint shakerbe, amihez bármikor vizet adva be tudod keverni és mehet az arcba.
2012. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a darált zabpelyhet ha nyomod proteinnel egyből akkor meg tudod emészteni? mert én ha nem forró vízzel öntöm le, és nem hagyom állni, akkor felfúj, meg kijön belőlem pár óra alatt. úgy szoktam, hogy 10 dekát leöntöm 2 deci melegvízzel, és ehhez öntök 2 deci vízben oldott 30 g fehérjét tartalmazó séket
2012. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy komplexebb a dolog. Ha sulis kajálás a téma, akkor nyugodtan vigyél akár csirke + rizst is dobozban, csak előtte álljon hűtőben éjszaka és akkor egy 3-4 órát gond nélkül kibír. A zap + proteinpor is jó megoldás valóban. De egy tonhalkonzerv + pufirizs sem rossz, ha nem zavar az illata.
2012. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a protein szeletek egyáltalán nem drágák!


[link]


[link]


[link]

2012. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megoldás pl. egy minőségi EAA megemelt L-leucinnal (15g/adag) 15,l ásványvíz + valamilyen piroska szörppel ízesítve.


[link]

2012. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és ettél már ilyen fehérjés szeletet? mert pl én még életemben nem hallottam erről a gyártóról..meghát román is..
2012. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a Nutrend, a Pro-Nutrition, az Olymp a Stillmass honnan jönnek? És még lehetne sorolni.


Igen ettem a wheybart, a milk and egg szeleteket. Nincs velük semmi baj.

2012. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!