Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek mi lesz az eredménye?...

Ennek mi lesz az eredménye? [fekvenyomás téma]

Figyelt kérdés

Minden nap fél-egy órácska fekvenyomás (10-15 percekre bontva, tehát nem egyszerre) úgy, hogy a végén a felrakott súly alatt már csuklik össze a kezem?

Tehát milyen eredményt érek ezzel el és mennyi idő alatt?


2011. okt. 28. 13:08
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:

múltkor megdicsértelek de ez k urva nagy baromság amit most kitaláltál.

feletesd el nagyon gyorsan és csináld úgy ahogy kell.

2011. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért indokold is, hogy értsem.
2011. okt. 28. 13:18
 3/21 Zakathol ***** válasza:
Túledzed magad a 'csába és ahelyett, hogy nőnél, szépen lebontod az izmaid...
2011. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szerintem túldramatizáltam a fenti irományom.

Nem úgy értettem, hogy már majd el ájulok, hanem hogy pontosan tudom, hogy melyik nyomás az utolsó, mert több nem fog menni.

2011. okt. 28. 13:20
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy baromság! Túledzetséggről szó nincsen ráadásúl azt sem tudjuk, hogy mennyi ismétlést csinálsz, hogy 1-et vagy 10-12-őt? vagy 8-at? vagy többet vagy kevesebbet. Maximum 6 minimum 4 sorozatot nyomsz ami 1 óra alatt tulajdonképp ennyi pihenővel annyit ér, hogy semennyit tehát csináld akkor már inkább úgy, hogy minden nap 1x nyomsz 8-at pl aztán kész. Ugyanott vagy ezzel így semmit nem fogsz fejlődni. Inkább csinálj 4-5 sorozatot piramisba vagy max 6-ot többet ne mert túledzed magad de azt 20 percbe sűritve 15-25 percre sűrítve MAX. De érthetőbben mondom mert így is sokat pihensz, kb 1-1,5 perces pihenőkkel csináld. És azt is jó lenne tudni, hogy a melledet fejleszted csak és kizárólag vagy a többi testrészedet is. De a lényeg: Inkább csinálj 1 perces pihenőkkel 30 fekvőtámaszt 4x egymás után azzal is többet érsz mint ezzel amit fent írtál.


üdvözletem.

2011. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 dirtboy ***** válasza:
51%

eleve az hogy 10-15 percekre van bontva egy rakás sza r,ilyen nincs.

ha normálisan nyomsz fekve és tartasz 15perc pihenőt úgy be áll a melled hogy utána nem is bírnál nyomni tovább.

amit írtak az is igaz,mármint a túledzettség.

heti 1 normális melledzés kel és kész.

minden nap nem is lehet normálisan sem edzeni,én lenyomom csütörtökön a mellet és néha még vasárnap is érzem de szombaton még tuti.

nem tudom halottad e már azt a szót hogy regenerálódás.

azt sem tudom hogy tudod e azt hogy az mit jelet és hogy mire szolgál na meg hogy mi történik közben.

arról nem is beszélve hogy minden nap mellet nyomnál,hát mi akarsz lenni te pamela anderson?

pálcika láb,pálcika kar,keskeny hát, óriásai csöcsök.

azért ne hülyéskedjünk már hogy csak a mell és a mell meg a mell.

na írd csak le nekem szépen a kajádat és az egész heti edzésterved.

a használt súlyok súlya nem kell csak a sorozat és az ismétlés.

viszont a te testsúlyod az kell.

/csak ha gondolod akkor írd le ezeket én nem kötelezlek rá,félre ne érts/

2011. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Súlyom: 140 kg

Magasságom: 197 cm

A fekvenyomást pár napja kezdtem, még csak 44 kilóval csinálom és kb. 8×8-at nyomok (nem számolom, csak sacc) és 2 nyomás között pihenek úgy 1 percet. 2 széria között sem számolgatom az időt, "ha arra járok", befekszek alá.

2011. okt. 28. 13:40
 8/21 dirtboy ***** válasza:

140kiló??????? 1,4 mázsa???? 0,14tonna???

akkor neked előbb fogynod kéne hallod e.

jó magas vagy az oké de a súlyod még a magasságodhoz képest is sok.

2011. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez így elég értelmetlen, hiába vagy elhízottt (bocsi,h ogy így nevezlek de ehhez a magassághoz gyárilag sok a 140kg)

akkor sem csak mellett kell edznei ráadásúl neked kardioznod is kéne meg stb..

2011. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerintem a célom is félreértettétek, leszarom, hogy kinek tetszek, kinek nem, 100 évig sem akarok élni.

Csak pl. a vakolatos vödröt fel tudjam adni fél kézzel az állványra. Ennyi. Tehát nem akarok sem sportember, se fitnesz-baba lenni.

2011. okt. 28. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!