Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin-kúra eredmény?

Kreatin-kúra eredmény?

Figyelt kérdés
Mit várhatok egy kreatin-monohidrát kúrától? Úgy tervezem, hogy nyolc hétig csinálnám, kaja rendben, egy éves edzésmúltam van, és az utóbbi 4 hónapban 5 kg jött fel, mivel elég szálkás vagyok genetikából adódóan, így ez nagyjából zsírmentes izomtömeget jelent. Ha most csinálnék egy crea kúrát, az tudna rajta dobni? Ha igen, mennyit jósoltok az átlag kb. 1,2 kg/hónapon felül? Szerintetek van értelme belevágni, vagy majd később, ha lassul a fejlődésem?
2012. nov. 13. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinek hogy! Ez a kreatin monohidrát önmagában nem fog nagy durranást okozni! Egyénfüggő hogy valaki hogy reagál a kreatinra! A szomszédom 10 kg-t nőtt fél év alatt míg másoknak egyátalán nem is hatott!
2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amik tények:

5-15% növelheti az erőt. Kemény edzés során csökkentheti a regenerálódás idejét, és növeli az izomtömeget (akár 1,6 kg). Ami még mellett szólhat, hogy az izomtömeg testzsír arányán pozítivan változtathat.

2012. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam 1-2 kiló jön fel és némi erőnövekedés. De ez sem csodaszer.
2012. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rosszat nem teszek vele, a jó hatás nem garantált, de lehetséges, azaz, ha van rá pénzem, mehet a menet? :)
2012. nov. 13. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehet.
2012. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Még annyi, hogy van lényegi különbség a gyártók monohidrátjai között? Árban nem nagyon láttam, mindegyik 3500 Ft/0,5 kg között mozog.
2012. nov. 13. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, annyi a lényeg, hogy por állagút vegyél, ne kapszulás gazdaságtalan cuccot.
2012. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van. Ugyan is vannak levédett márkák, mint CreaPure, akik garantálják a totál tisztaságot. Aztán a szemcse méretekben is vannak különbségek. No és árban is. Hiszen egy mikronizált creatin 1kg-ot én 3.990Ft-ért, 500g-ost 2.590Ft-ért veszek (HPLC)



Az tény, hogy a por verziók olcsóbbak, mint a tablettás, vayg kapszulás kivitelüek.

2012. nov. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én Bioteches 100% monohidrátra gondoltam, mivel valami őszi akció keretében 2800-ért van.
2012. nov. 14. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell venni, még mielőtt vége az akciónak.
2012. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!