Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek elkezdeni tornazni,...

Szeretnek elkezdeni tornazni, hogy kezdjek bele? Bov. Lent 12/L :-)

Figyelt kérdés
12 eves eleg sovany lany vagyok(sokat eszem,de nem hizok) es mivel delutanonkent unatkozom ugy dontottem tornazni szeretnek (egyenlore csak itthon). tudnatok irni torna gyakorlatokat es hogy mennyit csinaljak belole? (pl.20 guggolas) koszonomm :))))
2012. nov. 14. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Végezz egyszerű tornagyakorlatokat amennyit bírsz, ameddig teljesen kifáradsz de azért ne hajtsd túl magad mert akkor iomlázad lesz.
2012. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vegyél dextrózt (szőlőcukor por) nah attól fogsz hízni :D tornázgatás után annyi grammot megiszol vízbe amennyi a testsúlyod kilóba, meg 2-3 óránként szénhidrátot (krumpli, tészta, rizs, süti) gyűröd befeje, meg a zsíros kaját is, fehérjét is nyilván, akkor fogsz hízni, tuti. :)

f19

2012. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok amúgy szedd le a P90X edzéstervet és abból nézzél ötleteket, amit meg tudsz csinálni, súlyzós edzésre nem tom mennyire vágyik egy pöttöm lányka :D de a fele az csak.
2012. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Glissade* ***** válasza:
44%

Istenem...!


Az első válaszoló pinalegyezést javasolt neked!

(ha már edzel, csináld keményen)


A második válaszoló pedig disznóvá hízlalna téged:)

(kináld szőlőcukorral a barátnőd)


A 3. edzés módszert nem ismerem, de azért nézd meg, hátha használható valamire:)


1. Elkéne döntened mi a célod, mit szeretnél? Fogyni, erősödni, izmot növelni, esetleg állóképességet, vagy inkább a tánc felé vennéd az írányt?

Vagy valamelyik sport felé?

Vagy csak szórakozni, játszani szeretnél?

A cél a lényeg, mert ahhoz kell igazítani az edzést, és az étrendet is!

2012. nov. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem sportol vmit az egészséges és emellé úgyis többet fog zabálni, nem lesz disznó, most mondta hogy hardgainer, nehezen hízó xd
2012. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!