Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Másnak is így folyik az orra...

Másnak is így folyik az orra futás közben?

Figyelt kérdés
Már nem emlékszem, régebben is tapasztaltam-e, de azt hiszem, ez csak a hidegebb időben jön elő, de valami baromi idegesítő. +ban úgy besűrűsödik a nyálam, hogy majdnem megfulladok tőle,alig tudom lenyelni..eddig sem volt valami csodás teljesítményem, de úgy érzem, ezek mégjobban visszahúznak..más is tapasztal hasonlókat? 21/l
2012. nov. 14. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj valami orrsprayt futás elött.
2012. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan mire gondolsz, tudsz valamit, ami beválik? Erről a megfázásra/orrdugulára való spray-k/orcseppek jutnak eszembe, amiktől egész nap folyik az orrom, mert úgy felold mindent:D
2012. nov. 14. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, rettentő gusztustalan, de ha nagyot szívsz, akkor a garatodra kerül, ahonnan megfelelő technikával ki lehet köpni. Én inkább bringázásnál érzékelem ezt, de nem csak hidegben. Ha nagyon gáz, akkor meg előveszek egy zsepit és kifújom az orrom, szintidőn max pár tizedet ront :)
2012. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is előjön hosszabb távon. Lehet, hogy most kicsit gusztustalannak gondolsz, de én kiszoktam "orosz zsepizni".
2012. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tartom gusztustalannak,elhiszem, hogy van akinek ez jó megoldás, de én nem tudnám megcsinálni. Már az is baromi kellemetlen, amikor nincs lehetőségem zsepit használni, és kicsit hátrébb szívom a kelleténél..
2012. nov. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!