Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyen testalkatra utal?...

Ez milyen testalkatra utal? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval, utánanéztem a női testalkatoknak, és megpróbáltam beazonosítani magam valamelyikhez, de nem igazán sikerült. Segítene valaki? A vállam kicsi, csapott, a derekam enyhén összeszűkül közvetlenül a széles csípőm fölött. A combom erős, lábam formás.

2012. nov. 15. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
érett édes körte.
2012. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazábol nagyon ritkán sorolható be valaki egy bizony csoportba, mert a tipusok kombinálódnak. Mihez kell pontosan, és hol nézted?
2012. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi volt az oldal címe, csak szimplán rágugliztam:D Voltak képek is, és alájuk volt írva, hogy ez milyen testalkat, mik a méretek, stb... De nem igazán tudtam beazaonosítani magam.
2012. nov. 16. 07:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Endomorf gyanús a dolog, főleg ha még mellé zsírosodós alkat is vagy, akkor egyértelmű.
2012. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben feljött egy kis felesleg, ezért fogyózni kezdtem. A kéteszeresét adtam le az eredetileg tervezettnek, minden erőlködés nélkül. (-8 kg) szóval nem nevezném magam hízékonynak :)
2012. nov. 16. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel nincsenek úgymond "tiszta" testalkatok, Te biztos ilyen endo-mezo lehetsz. A full endo csajokra jellemző, hogy kicsit borulnak az arányok és a lábuk rövidnek hat a felső test arányában. De igazából egyik sem baj, az étkezésre kell odafigyelni és lehet tartani egy jó formát.
2012. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A lábam kifejezetten hosszú.
2012. nov. 16. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg abszolút vegyes testalkat lehetsz. :)
2012. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. nov. 17. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!