Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kiló súlyt emelgessek 13...

Hány kiló súlyt emelgessek 13 évesen hogy 2-3 héten belül lássam hoy nött az izmom meg eresedik a kezem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 14:18
1 2
 11/16 anonim válasza:

Kedves előttem szóló!


Bár én nem vagyok személyi edző, csak aki a fegyencedzést ajánlotta, elmesélem neked mit olvastam a témáról: Kezdjük a 16-os számmal: Ez is csak egy átlag szám, minthogy a lányok mikor kezdenek el menstruálni. Van aki előbb van aki később, így van ez az izületekkel is, lehet neked 14 évesen már fejlett volt a tested én meg kb. 17 évesen még elhitettem minden BKV ellenőrrel, hogy nincs még személyim. Nyilván az is sarkított példa, hogy 20 évesen tönkremennek az izületeid, de benne van a pakliban.


A szabadsúly vs saját testsúly meg mindig is vita tárgyát képezte, abban azonban, hogy serdülőkor előtt senki ne súlyzózzon kb. mindenki egyetért. Hiába néz ki "ugyanúgy" a fekvenyomás és a fekvőtámasz, míg az előbbi sokkal komplexebb a test számára az utóbbi "csak" a mellizomra megy célzottan. Ugyanez igaz a nyak mögé húzás vs húzodzkodás tekintetében.


Guglizz rá arra, hogy "fegyenckiáltvány" persze a fazon elvakult súlyzóellenes és néhol kissé elhamarkodott, ettől függetlenül sok dologban igaza van. Szerintem.

2012. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
csak úgy kérdem hol töltsem le a könyvet és mi van benne ?
2012. nov. 23. 19:14
 13/16 anonim ***** válasza:
mi van benne? Saját testsúlyos edzés. ncore-ról le tudod tölteni.
2012. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ja kűdesz meghívót
2012. nov. 24. 14:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs annyi pontom még sajnos.
2012. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
rendben
2012. nov. 24. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!