Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gesztenye tényleg jó desszer...

A gesztenye tényleg jó desszert szálkásításkor?

Figyelt kérdés

Próbálok szálkásítani.Étrendet nem tudok,sajnos tartani(rajtam kívülálló okok miatt),de figyelek rá mit eszem.(főleg csirke,zöldség,rizs,müzli,kevés kenyér,cukros dolog) De borzasztóan kívánok valami édességet,meg hát az orvos is megmondta,hogy fiatal vagyok,kell ilyet is enni.Ès már több helyről hallottam,hogy a fagyasztott gesztenye(az a barna cucc amit csinálnak belőle) ,jó ilyenkor,mert kevés szénhidrátot és sok fehérjét tartalmaz.Ez tényleg így van?

16/F


2012. nov. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a tápértékét, de szerintem sok ch is van benne és nem hiszem, hogy fehérjéből sok lenne, kb 2-3%.

[link]

2012. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg:S

De még mindig jobb mint ha csokit falnék:D

2012. nov. 16. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
egyél proteines túrót, én azt nyomom ilyenkor.:)
2012. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó, hiszen 100g-ban 44g szénhidrát van benne. Fehérje meg csak 2g.
2012. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!