Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik sportolnak/testépítéssel...

Akik sportolnak/testépítéssel foglalkoznak komolyabban (akár lányok is) a párotok is hasonló felfogással rendelkezik ezt illetően? Mármint h törődik az egészségével és a külsejével.

Figyelt kérdés
ennek a kérdésnek a megfogalmazódását egy itt olvasott probléma váltotta aki ahol a srác azon problémázott h a barátnője lassan izmosabb mint ő,szóval az érdekelne h másoknak is vannak ehhez hasonló gondjai a párkapcsolatban? vagy ez egyedi eset?
2012. nov. 17. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a felfogása, bár nem edz annyit, mint én. Azon meg sosem aggódnék, hogy nálam izmosabb lesz egy nő.:)
2012. nov. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:
Az én párom női tornára jár meg futkorászik, és elviseli a heti 10 edzésemet. :)
2012. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rostasmark válasza:
33%
1.válaszolónak. Ezek [link]
2012. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

most gondolom azt hiszed, hogy marhára okos vagy. De én nem azt írtam, hogy nem lehet nálam izmosabb egy nő koxal, hanem hogy nem aggódok miatta. Az nem ugyanaz!!!

Egyébként pedig, honnan tudod, hogy én hogy nézek ki? :)

2012. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm edz velem, mert megtudta, hogy olyan aberrált vagyok, hogy kifejezetten bejönnek az izmoscsajok, és a kedvemre akar tenni :D És azért már van fejlődés, és úúúúú de iszonyat szuper hiper marhajól néz ki :D Igazi álomnő. És természetesen nem a végletekre kell gondolni, ahogy ilyenkor szokás, hiszen koksz, jó genetika, és úgy 10 év edzés nélkül nemigen megvalósítható az a sok nőitestépítős kép, hanem a szép, formás, nőiesen izmos alakra. Ezért ajánlom mindig a csajoknak az edzést, mert látom a jó hatásait, és ők is meglátnák, ha nem lenne róla hülyeség a fejekben.
2012. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aikiboxer ***** válasza:

Rostasmark: si tacuisses philosophus mansisses...


Montez több képet is rakott már fel magáról, az egyik legprofibb testépítő itt az oldalon, csak a teljesen tudatlanok kötnek bele ilyen ostobán...

2012. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!