Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkora, mennyi munkát igényel...

Mekkora, mennyi munkát igényel, egy ehhez hasonló test kialakítása?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 6. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Genetikától is függ, de heti 3-4- súlyzós edzés + aerob edzés és a legfontosabb a célzott étrend. Először tömegnövelő étrend, majd, ha megvan a kellő izomméret, akkor szálkásító diéta.
2012. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ha nem eszek úgy mint valami újgazdag, akkor 10év alatt összejöhet ?
2012. nov. 6. 09:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Alapból egy jó genetika kellene. Pár év.
2012. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Napi fizikai megterhelés.
2012. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz annyira gazdagnak lenni, de ha nem viszed be az elegendő fehérjét, akkor nem lesz miből izmot építeni. A parízeres zsömléből nem lesz izom.
2012. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja az izom csak a havi 70-80ezer forintnyi kajából lesz :) .
2012. nov. 6. 09:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Eleve a képből lehet látni, hogy egy 30-40-es, szálkás genetika a pali. A kérdező pedig valószínűleg tizen éves lehet.
2012. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valamennyit költeni kell rá természetesen, a hús, tojás, túró azért nem olcsó. De 60 ezer ft, az nem kőgazdagság szerintem. De ha nekem nem hiszel, akkor próbáld meg sz@r étrenddel, aztán rádöbbensz évek múlva, hogy a közelében sem leszel egy ilyen formának.:)
2012. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
bingo. 18éves, és épp ezért kérdeztem úgy hogy 10év alatt elérhető e, mert edzeni nagyon szeretek, csak hát nem mindenki családja úszkál a pénzben,hogy a gyerekének csak adogassa a havi 100rongyokat , csak mert kidolgozott külsőt akar az
2012. nov. 6. 09:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Jason Statham 45 éves és igen jó formában van. Nekem sz@r a genetikám, még én sem nézek ki így, pedig jó étrendem van és 27 éve edzem. Azért írom, mert mindenki azt hiszi, hogy marha egyszerű öszehozni bárkinek. De ez óriási tévedés.
2012. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!