Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol találok jó...

Budapesten hol találok jó edzőtermet, ahová duciként is szívesen járhatok?

Figyelt kérdés
Szívesen járnék zumbázni, aerobicozni vagy egyéb mozgást végezni, de attól félek, hogy az ilyen helyeken "kinézik" a ducikat. Tényleg így vagy? Esetleg hol más a helyzet? A másik aggodalmam a ruházat, ugyanis az az elképzelésem, hogy ezeken a helyeken "elvárás" a csini, márkás ruházat, amit én nem nagyon engedhetek meg magamnak. Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat! Köszönöm!
2012. nov. 17. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a sznob zumbafilek nézik ki valahol a gazdadgréten, de pl. ha konditerembe mész, ott még nem láttam olyat, hogy bárkire is rossz szemmel néztek volna.
2012. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és én is kínai gatyában tolom, meg mikor melyik póló jut a kezembe, mert a normális kajára költöm az összes pénzem, arra meg nem marad, hogy még díszbe is öltözzek. :) te se vegyél ruhát, majd ha lesz eredménye a sportnak meg a diétának, akkor ajándékozd meg magad új utcai ruhákkal, az sokkal jobb. :) bárhova mehetsz, mindenhol vannak ducik, és szerintem tök jó, hogy legalább tesznek valamit végre az egészségükért. sokkal jobb, mint csipszet zabálni a tévé előtt. de még mielőtt bármibe is belekezdesz, olvasd el drugs bunny sárga kapszuláját, ott leírja (kicsit alpári stílusban, de azért a lényeg átjön), hogy hogyan is kéne lefogyni. 28/l
2012. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nézz le kettlebell edzésre.

nem járnak cicababák.

mezítláb a legsz@rabb gatyájában van a legtöbb ember.

sok a dagi.

3-4x annyi kalóriát eléget egy 50 perces edzés,mint a zumba 50 perce.

2012. nov. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!