Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy ha...

Miért mondják azt hogy ha valaki rendszeresen akar sulyozni akkor ne nőzzön meg ne cigizzen meg ilyenek?

Figyelt kérdés
a cigi még rendben de miért nem lehet a lányokkal lefeküdni? vagy ez csak azokra vonatkozik akik táp.kiegészitőt szednek?
2012. nov. 18. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

kik mondanak olyat hogy ne csajozz?

simán lehet barátnőd,sőt meg is dughatod.

2012. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aszondja "csak azokra vonatkozik akik táp.kiegészitőt szednek?" XD. először nézz utána a dolgoknak és utána mondjál ilyen orbitális baromságokat
2012. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyat meg hol hallottál, hogy ne feküdj le a barátnőddel? Oké, ha te úgy csajozol hogy minden hétvégén bebaszol meg beszív és a wcben hasonló állapotú lányokkal kufircolsz, azt tényleg abba kell hagyni, de nem feltételezem, hogy egy kretén barom vagy.
2012. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyugi én is baromságnak tartottam de egyszer azt olvastam hogy ha együtt vagy a csajoddal és hát mikor elélvezel akkor nagymennyiségü fehérjeanyag megy ki a szervezetből a sperma révén, és hát ez elveszi az izmoktol a fehérjét! meg azt is hallottam hogy a tesztoszteronszint is leesik és az sem használ az izmoknak!
2012. nov. 18. 20:37
 6/7 dirtboy ***** válasza:
hogy távozhatna már nagy mennyiségű protein pár ml spermával?
2012. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
...aminek igen kis százaléka fehérje a valóságban...
2012. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!