Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lemenni...

Mennyi idő alatt lehet lemenni spárgába?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kb. hány hónapot kell hozzá gyakorolni és milyen intenzitással (naponta?)? Tudnátok olyan gyakorlatokat javasolni? Illetve kinek, mi a tapasztalat?

2012. nov. 19. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit több, mint egy hétig minden kb egy órát nyújtottam+jógáztam és már majdnem megvolt, csak aztán meguntam. Szóval ha minden nap min. egy órát nyújtasz, akkor hamar megvan, nem kellenek hónapok. De olyat is hallottam, hogy a karate meg az ilyen küzdősportok sokat srgítenek.
2012. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek: 35 évesen is érdemes nekiállni? Elég merevek a lábaim.

Milyen gyakorlatok a legjobbak, tudnám példákat mondani, linkelni?

KÖSZÖNÖM!!!

2012. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok, másodiknak:

Még ebben a korban sem késő. Én a suliban tanult gyakorlatokat használtam. Sosem voltam hajlékony, nyújtott lábbal nem értem el a lábujjjegyemet sem..

A gyakorlatok:

Nagy terpesz, előre hajolgatás, földérintgetés

Felteszed a lábed valahoá, kb 90 fokos szögbe, és hajolgatsz a lábaidra, megérintgeted a lábujjhegyeidet

Terpeszülés, lábrahajolgatás

Ha ezekrt többször megismétled, majd kicsit megrázogatos a lábaidat, hogy nehogy begörcsöljön, vagy meghúzódjon, érezni fogd, hpgy már könnyebben mennek ezek a gyakorlatos és folyamatosan próbálkozhatsz a spárgával.

És ha beírod a googleba vagy a youtubebe hogy nyújtó gyakorlatok, sokat kiad.;)

Remélem tudtam segíteni mindebkinek:)

2012. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!