Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljes test edzés lehet így...

Teljes test edzés lehet így végezni?

Figyelt kérdés

Szóval otthon végzek fegyencedzést, és pár dologgal nem vagyok tisztában, az egyik az hogy mivel nincs annyi felszerelés mint konditermekben szokott lenni, tehát így nem változatos gyakorlatokat tudok megcsinálni egy adott izomcsoportra, akkor jó ha úgy csinálom hogy több sorozatot csinálom meg szokásos 3-nál 6 növelné meg?! És a másik héten másfajta verziót találnák ki ugyan arra az izomcsoportra, de ugyan úgy meglenne a 6 sorozat és ezt változtatnám A és B héttel, később persze nehezítek a gyakorlaton ahogy tudok!


A másik az lenne hogy mivel 3 naponként edzek felsőtestre kisebb nagyobb izmokat is megmozgatva persze, has edzés is beiktathatom akkora? Vagy mennyen a láb edzéskor, amit másnap szoktam csinálni?!


Illetve ha másfél órát edzek 1-2 perces pihenőkkel, az sok vagy kevés? Persze néha nem szoktam számolgatni sorozatként mennyit nyomok bele, de ha nem számolom tűrés határig csinálom, bár ez biztos hogy nem jó! (azt úgy értem hogy 3-nál többet már nem tudok bele nyomni akkor már abbahagyom azt a gyakorlatot)


2012. nov. 20. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
számomra anno a 80-90másodperces pihenők váltak be, addigra visszajött az erő az izmokba, hogy ismételjek :D . egyébként a fekvő az lekvárospiskóta. a húzódzkodás az 100x nehezebb,majd annál figyeljé :D
2012. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
visszatérve a kérdésedre: minél jobban bírod annál többet csinálj majd. nekem vannak itthon súlyzóim, de mindent én sem tudok csinálni, és a súly sem elég már, így elég sok sorozatot hajtok végre pl fekve 70kilóval(Ez a max amit tudok pakolni)
2012. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!