Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szükségem lenne egy tömegnővel...

Szükségem lenne egy tömegnővelőre ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
18 vagyok szálkásabb izomtömeggel rendelkezem alapból is látszanak az erek szárazabb vagyok stb. De szeretnék tömegre szert tenni nem baj ha zsírosabb leszek egy kicsit szeretnék gyarapodni súlyban is. Egy ideje csak formásodok, nem növök gyarapodok. nem nagyon tudok 3 óránként enni. Ennek megfelelően :) cska ne legyen nagyon cukros
2012. nov. 20. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Étrend kell. Ha nem tudsz enni, mert nem vagy éhes, akkor a turmix is kínszenvedés lenne..

Úgyhogy először a kaját tedd rendbe, a táplálékkiegészítőnek nem véletlen KIEGÉSZÍTŐ a neve.

2012. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban tömegnövelő étrended legyen és edzés utánra mehetne tejsavóprotein + gyors ch.

Ha pedig kész tömegnövelőt akarsz mégis, akkor válassz olyat, amiben a fehérjetartalom legalább 30%, mint pl Volumass35, Jumbo prof, Vip deluxe, Isomass extreme gainer, Gaspari real mass, BSN true mass, stb...

2012. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudok enni csak leehtőségem nincs rá. (időm) csak reggel dél meg 6 után vagy 3x-or
2012. nov. 20. 23:00
 4/10 A kérdező kommentje:

megszedtem tömegnövelöt de alacsony ch tartalommal

nekem meg mint mondtam jöhetne zsír mert valamennyit szeretnék

nehezen hízok

2012. nov. 20. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Az MHP up your mass-ról tudom hogy komplex nem inzulin emelö szènhidràtok talàlhatók benne
2012. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
érteem
2012. nov. 20. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:

napi 3 evés az nevetséges, így elégnek az izmaid napközben.

teljes kiörlésű kenyérbe vigyél húst de legalább sonkát oszt zabálj egész nap, meg olvass utána mikor mennyit stb

body.builder.hu

2012. nov. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ideje csak formásodok, nem növök gyarapodok. nem nagyon tudok 3 óránként enni. Ennek megfelelően :) cska ne legyen nagyon cukros



Ebben a mondatodban antagonisztikus, ellentétes dolgokat írsz. Nem tudsz 3 óránként étkezni, és olyan töemgnövelő tápkieg. kellene ami nem cukros. De közben azt is írod, nem baj ha olyan a tömegnövelő amitől zsírosodom tehát több ch van benne. Szénhidrátforrás a cukor is, meg a dextróz is, meg a malto is meg lehetne sorolni.


Montez véleményét osztom abban, hogy vagy protein + szénhidrátforrás (én még a creatint is beletenném). Vagy marad a készen összekevert gainerek. Ezeknél meg 30-35g/100g arányban legyen legalább a protein tartalom.

2012. nov. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Felsorolás jelleggel pár tápkieg., ami az izomnövekedést stimulálhatja:


Az AKG is elősegíti az izomnövekedést, mivel glutamint termel. Amennyiben ezt creatin monohidráttal kombinálva szednéd, akkor a tested foszfát tartalmát növelve elősegíted az izomfehérjeszintézist.

[link]


A HMB napi 3g szedésével egyértelműen izomnövekedést generálhatsz.


Az izomszöveteink két fehérjéből épülnek fel, és a két fehérje összetevője a BCAA. Az is tény, hogy EAA-kal egyszerre adagonként minimum 10-15g mennyiségben ideális izomfejlesztő.

[link]


Glutamin, ami stimulálja az izomépítést.


CLA Napi 4-5g a növekedést serkenti, a nitrogén visszatartást javítja.

2012. nov. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Húú köszi utolsó. Meg úgy mindenki
2012. nov. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!