Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumba vagy Aerobik? Párom...

Zumba vagy Aerobik? Párom szeretne az egyikre menni de kérdéses melyik jobb? Alakformálás és fogyás szempontjából? Étrendje rendbe van, én kondiba járok így ebbe segítettem neki, de már nem szeretne oda jönni ki akar próbálni valami mást is.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pörgősebb aerobik szerintem jobb lenne, több kalóriát éget el.
2012. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy boksz v a kickbox aerobik óra 3-4x több kalóriát eléget,mint egy ugyanannyi ideig tartó zumba.
2012. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt csak "sima" aerobik van vagy zumba.
2012. nov. 22. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
A sima is jobb.
2012. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alakformálás és fogyás? Az alakformálás izmosodás, a fogyás meg fogyás. Melyiket előbb?
2012. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem a célzást :)

De lehet fogyni vagyis látszatba fogysz, de közbe izmosodsz ami lehet tömeg plusz lesz az izom miatt.

Szóval összegezve itt is fogysz csak nem súlyba.

De az is lehet ugye ,hogy a súly marad és izmos jobb alakú lesz.

:)

A kérdés ugyan az erre melyik a jobba konditermen kívül azzal tisztába vagyok én is, hogy az a legjobb de ha ki szeretne próbálni mást is akkor legyen :)


Szóval melyik a jobb a zumba vagy az aerobik?


De én is az aerobik mellett voksolok.

Láttam Zumba edzést is az inkább olyan tánc meg minden de szerintem egy aerob erősebb ebbe a kategóriában.


Aerobiktól már láttam "fogyni" és átalakulni lányokat.:)

2012. nov. 22. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért van itt tévhit.

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2012. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez azért nem egészen így van :D Ha izom jön fel, akkor óhatatlan, hogy zsír is jöjjön, de eltűnni biztos nem fog, ha marad, akkoris az izom kitolja a zsírt, így optikailag hízik. ha fogy, akkor meg valószínűleg izomból is kicsit, így súlyra is, és optikailag is fogy.

Az alapkérdésre visszatérve, mivel a zumba nem jó semmire, kizárásos alapon marad az éérobik.

2012. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rendbe nem ez a kérdés ,hogy mikor honnan fogyunk le. Tudom én is kicsit rosszul fogalmaztam, de a lényeg majdnem ugyan az, és egy ideje járok már testépítésre azért is írtam ,hogy azokkal a dolgokkal képbe van ő is én is ne, hogy valaki diéta vagy étrend beszélgetésbe menjen :)

Csak ezekhez nem értek vagyis mivel nem voltam ilyenen sose így nem tudom ,hogy mire...

De akkor marad az aerobik. De még várom olyanok írását akik valamelyikre járnak, és sikereket vagy csalódásokat írhatnak. Köszi!

2012. nov. 22. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

A zumba egyértelműen károsabb szokott lenni.

Marad az aerobic, nem?

2012. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!