Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem első alkalommal,...

Edzőterem első alkalommal, hogyan?

Figyelt kérdés

Edzőterembe szeretnék menni, de nem tudom, hogy hogyan működik ez az első alkalommal. Mit kell vinni, mit lehet csinálni, van aki segít ebben, vagy csak bemegyek és arra megyek amerre látok? :D

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 22. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha van a teremben edző, akkor ő segít vagy ha ért hozzá a pultos. Ha meg nem, akkor a teremben edző többi ember is segít.

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2012. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Takumi ***** válasza:
Edzőruha, cipő!!, törülköző. Ez a minimum. Biztos tudnak segíteni, ha a pultos nem, akkor vkit a teremben. body.builder.hu itt is találsz étrendet, edzéstervet, gyakorlatokat.
2012. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Montez sok hasznos infót leírt.


A kérdésre: Vigyél edzőruhát, cipőt és vizet. Bemész, aki szembe jön veled köszönsz neki. Mondod, hogy kérsz bérletet illetve van-e valamilyen kezdő edzéstervük. Ha van ott személyi edző az jó, de ha nincs akkor megkérsz egy szimpatikus arcot, hogy segítsen. Bár ált. magától értetődik mi hogyan működik. Csak figyeld a srácokat, a gyakorlatokat és próbáld beazonosítani melyik melyik izomcsoportra megy.


Én ezt csináltam először :)

2012. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, nálam is izgi volt az első alkalom. Az edzőteremben is. :D

Viccet félretéve, én se tudtam mi a házirend, de kedvesen elmagyarázták, hogy bérletet odaadom a pultnál, adnak cserébe egy kulcsot. Bemegyek az öltözőbe, átöltözök, bezárom a szekrényt, kulcsot viszem magammal. A végén átöltözök, leadom a kulcsot, visszakapom a bérletet. Amúgy váltóruha/cipő, törölköző minimum kell.

2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
Én ajánlanék még valami kesztyűt is neked. Jó az, főleg ha rendszeresen jársz majd. Jó egy sima bicajos is, az nem is drága.
2012. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Lenne még egy olyan kérdésem, hogy a fiúk-lányok együtt vannak?

2012. nov. 22. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, külön teremben, oda sem szabad nézni.:)

Csak poén, együtt vannak.

2012. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kivéve ha olyan kondiba mész mint a miénk. Na oda egy lány se teszi be a lábát.


Sok koxos újmagyar, igazi fílinges edzőterem, szóval öntöttvas súlyok stb. Olyan igazi old school. Imádom :)

2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!