Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásitáshoz milyen edzésmód...

Szálkásitáshoz milyen edzésmódszer a megfelelő?

Figyelt kérdés
PL:kis sulyal sokat vagy stb stb :) Esetleg ha valakinek van ilyen edzésterve , és leirná nekem nagyon megköszönném (Szabadsúlyos edzés hive vagyok ,nem csipem a gépeket )
2012. nov. 24. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
na akkor figyelj most mondok valamit amit egy életre jegyezz meg kedves barátom:SZÁLKÁSÍTÁS AZ NEM KIS SÚLLYAL VALÓ EDZÉSSELTÖRTÉNIK!!FLEJSTD EL!EGY ÉLETRE! csak a kaja!!a fehérjebevitelt növeld 3g/tskg-onként,a szénhidrátot pedig csökkentsd 3ra kb,remélem azért azt tudod miről beszélek
2012. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van. Egyáltalán ki találta ki azt a baromságot, hogy kis súllyal kell szálkásítani? Akkor egyből izomvesztés lesz. A súlyzós edzés nem változik szálkásításkor, csak megy mellé több aerob edzés és SZÁLKÁSÍTÓ DIÉTA!!
2012. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom miről beszéltek,és csak példának hoztam fel de már minden világos köszi szépen mind2 nek :D
2012. nov. 24. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el, sok ilyen cikk van: [link]
2012. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincsmit 20.000:D:D
2012. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
edzés előtt L-Carnitine , Edzés után tejsavóprotein ? ennyi elég vagy még kellene a BCAA,L-Glutamin ?
2012. nov. 24. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van lóvé, akkor jól jön ilyenkor egy kis plusz bcaa és/vagy glutamin.
2012. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ha már csinálom akkor rendesen,vagy sehogyan :) meg akkor már veszek 1 multi pro t is :) és kb olyan 12 hetes szálkásitó diéta ez igy jólessz ?:) vélemény?:)
2012. nov. 24. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó de ez attól függ, hogy mennyi zsír van. Van aki 5-6 hetet diétázik csak versenyig, de van aki meg 5 hónapot. Persze más azért egy naturálban történő diéta, itt lassabb ütem kell, mert heti több mint 1kg fogyásnál, már nagy lesz az izomvesztés. Egy szteroidot használó versenyző pedig még akár izmot is tud növelni cuccal még diéta alatt is.

De általában egy szálkásítási ciklus kb 8-12 hét. Ezután érdemes kis szünetet tartani még akkor is, ha nem ment le minden zsír és kicsit felpörgetni az anyagcserét, majd később egy második szálkásítási ciklusban leadni a maradékot.

2012. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!