Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg olyan jó az Abtronic...

Tényleg olyan jó az Abtronic x2? Légyszi csak az válaszoljon aki ki is próbálta.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
szobadísznek tökéletes. Másra nem jó.
2009. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%

Szia!

Nekem kb 3 hete van meg,a változás látványos..nem bántam meg hogy megvettem,igaz nem elég napi 10 perc,többet kell használni eleinte,de megéri!Akinek nem jött be az vagy nem volt elég kirató vagy olcsó utánzatot vett meg!

2009. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
izmosabb is vagy kedves második?
2009. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én kipróbáltam és nekem használt,mondjuk én mellette futottam vagy úsztam vagy boxoltam + kevesebbet ettem (6 után nem ettem semmit)+ rajtam 30 percet volt

16/L

2009. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%

Bár én nem használtam, de kérdem én: hogyan állíthatja valaki, hogy használt az a rohadt öv, ha mellette rendszeresen sportolt? Mármint az nagyon jó, de nem lehet, hogy egyáltalán nem is használt? Ha pedig így van, akkor miért egy ilyen sz*rnak tulajdonítod a dicsőséget és nem magadnak?

Egyébként meg, olcsó "szauna öv" recept: kondi, úszás, kevesebb kaja, és több friss levegőn töltött idő!!!

2009. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Temeg hogyan állíthatsz róla akármit is amikor életedbe nem láttál ilyet élőbe?
2010. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem sima abtronic övem volt, én mellette csak az étkezésre figyeltem oda, és így is sokat számított! A hasam sokkal laposabb lett és láttam már a hasizmaimat is formálódni. Sajna a költözés során ami pár éve volt, elkeveredett, de most rendeltem meg (negyed ennyiért) az X2-t. Mivel a régi is bevált, ettől is remélem a megszokott hatást. Miután megszületett a kislányom császárral pár hónapja, hasizomgyakorlatokat nem igaztán tudok rendesen végezni. Napi 40 percet tornázom, de a hasamra nem nagyon megy. Ha elkezdtem használni, megírom hogy ez az X2 mennyire vált be.
2010. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves utolsó. Na használt az öv? Én is császárral szültem márciusba,és most pár napja kezdtem használni az X2-t. Nekem az elődje volt,még anno,az Abgymnic,nekem az használt,ezért próbálom ki az új változatát.Remélem segít.

Írd meg a tapasztalatod,légyszi.

Köszi,szia

2011. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!