Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kijuthatok az olimpiára?...

Kijuthatok az olimpiára? (atlétika)

Figyelt kérdés
15 éves lány sprinter vagyok. 200 méteren idén országos harmadik lettem 27.3-al nagy egyéni csúcs... szerintetek van esély hogy Rioba kijussak? Heti hat edzés nagyon kemények és minden percem úgymond megvan számlálva a suli mellet elég nehéz feladat de nem adom fel!
2012. nov. 26. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hááááát nem vagyok teljesen biztos benne. Ezek a hosszú és rövid számok jobban fekszenek a "feketéknek" (és ez nem rasszizmus). Lehet hogy kijutsz, de szerinted miért nincsenek soha magyar sprinterekről hírek?
2012. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen és épp ezért edzem hogy megtörjem :D
2012. nov. 26. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz válaszolni. Én úgy gondolom Magyarországról spriterként Nguyen Anasztáziának van esélye kijutni Rióba. Hiába vannak más futók, atlétikában nem elég magyar bajnoknak lenni, szintidőket is kell futni, amiket megfutni nagyon nehéz (Londonban nem is volt magyar sprinter, csak gátas). Plusz Rióban 19 éves leszel, azért a sprinterek általában idősebbek. De persze minden rajtad múlik, de először is magyar bajnokságokat kell nyerni, indulni junior világversenyeken, ott eredményt elérni, aztán feljutni senior szintre (na az átkozott nehéz), bizonyítani a világ legjobbjai között, majd szintidőt futni. Szóval légy reális, mert olimpiára spriterként indulni Magyarországról egyáltalán nem könnyű. Mindennek összekell jönni, hogy sikerüljön (fejlődés, edzési, versenyzési lehetőségek, támogatás, megfelelő edző, tehetség stb..)
2012. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) ez egy nagyon szép válasz és jó is :) Igen természtesen világversenyek nemzetközi versenyek vannak először tervbe :) jó edző megvan és egy támogató család és egy álom :)
2012. nov. 26. 20:38
 5/5 MrPifta ***** válasza:
nem tűnik lehetetlennek, de nem könnyű
2012. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!