Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem izmosodom? Részletek...

Miért nem izmosodom? Részletek lent.

Figyelt kérdés
2éve sportolok rendszeresen.Futok,úszok,görkorizok.Mégsem izmosodom.Azért kezdtem el sportolni mert nagyon sovány vagyok,és ha már hízni nem tudok legalább izmosodjak.Az erőnlétemmel nincs gond.Nem vagyok gyengébb mint a hasonló korúak,csak az izmaim nem látszanak.Mit tehetek?Szedjek testömeg növelőt?
2012. nov. 26. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szedjél tömegnövelő étrendet és nem ártana az aerob sportok mellé pl súlyzós edzés vagy saját testsúlyos edzés, pl fegyencedzés.
2012. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
atyaég mennyi segg.fej van,futástól ki az aki izmosodik???meg görkori?????súlyzós edzés!!tömegnövelő ÉTREND!edzés után protein és gyors felszívódásu szénhidrát egyből
2012. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen ételekre gondolsz?Nem akarok kigyúrt lenni,csak nőiesen izmos.
2012. nov. 26. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Nőknek 3-4g x ttkg szénhidrát!

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

2012. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát talán sulyzós edzéseket kellene csinálnod egy jó edzéstervvel, és a fent leírt fehérjedús étrenddel, tömegnövelőket kezdetben szerintem ne használj lesz eredménye amúgy is és gondolom nem akarsz profi testépítő sem lenni.... a futástól, úszástól, görkoritól valóban nem leszel izmos, max a lábaid, és mivel ezek kardio mozgások megemelik a pulzust és egy bizonyos pulzusszám felett a szervezet nem csak zsírt éget hanem az izmot is vedli le magától... szóval ezért nem látszanak az izmaid, mert nincsenek is, sulyzós edzés mellett is lehet kardio edzéseket csinálni csak annak is megvan a mikéntje, hogy ne küld le az izmaidat
2012. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
súlyzós edzés nélkül tök mindegy hogy csaj vagy vagy nem csaj, csak minimálisan fogsz izmosodni, nagy intenzitás kell a látható eredményhez, bár nem értem, egy csaj kicsit husisan a jó nem értem milyen izmokra vágysz te :D
2012. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!Keresek egy közeli konditermet,és csináltatok edzéstervet.Nem azért akarok izmos lenni,mert husis vagyok.Pont az ellenkezője.Nagyon sovány vagyok.
2012. nov. 27. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, nem fog alvás alatt felrepülni rád 50 kg izom.
2012. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!