Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy huzamban 30 perc vagy...

Egy huzamban 30 perc vagy óránként pár perc ajánlottabb? Ugrálókötélről van szó.

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, naponta ugrálóközelezek minden órában egyszer pár percig, de nem tudom, az így van-e olyan hatásos, mint az, ha csak egyszer edzek naponta, de akkor huzamosabb ideig?!

2012. nov. 26. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem megemlíteni, hogy először is az állóképességemen javítanék, mivel nagyon hamar felszökik a pulzusom, és sokára akar visszaállni. :(

Másodsorban leadnék pár kilót, de 30 percig nem is tudom csinálni, futástól 10 perc után kész vagyok teljesen, ugrálókötéllel ezt kb. 5 perc alatt érem el, de inkább 2-3 perc után abbahagyom...

2012. nov. 26. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
szerinted, ha napi egy órát dolgozol, ugyanannyi fizut kapsz, mint ha napi 8 órát?
2012. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszönöm utólag is, tök hasznos volt :)
2013. márc. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!