Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzek és bal karom jóval le...

Chrizzo kérdése:

Edzek és bal karom jóval le van maradva a jobbhoz képest. Nem a nagyságról van szó, hanem az erőről. Sokkal kissebb erőt tudok kifejteni a bal karommal. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Több egykezes súlyzós gyakorlat kell. Idővel valamennyire kiegyenlítődik.
2012. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálom azokat csinálni. A súlyt a jobb karomhoz, vagy a bal, gyenge karomhoz igazitsam? Eddig a jobbhoz igazitottam és mindig van vki mellettem aki segit a bal karomnál, csak igy nem érzem annyira a stimulálást.
2012. nov. 27. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Verd bal kézzel is, ne csak jobbal!
2012. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezzel meg is válaszoltad magadnak a kérdést. A gyengébbik karhoz kell igazítani a súlyokat!

(Mi értelme is lenne a másikhoz, ha az erősebb, nagyobb súlyt bír el, jobban fejlődik, miközben a bal kezeddel gyakorlatilag megemelni nem tudod?!)

2012. nov. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Annyit hozzátennék, hogy nem csak olyasmit lehet bal kézzel. Én balkezes vagyok, a jobb karommal van hasonló sztori. Igyekszem sok mindent jobb kézzel csinálni, meglepő módon hosszú távon a vakaródzás jobb kézzel csinálása is ki tud fejteni egy kis hatást, arról nem is beszélve, hogy néha oldalakat gépelek be jobb kézzel úgy, jogy nem teszem le, csak hogy az állóképességét javítsam.
2012. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!