Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni tojásfehérje...

Hol lehet kapni tojásfehérje rudat?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a cég(capriovus) telephelyén elvileg igen, viszont bkv-val elég időigényes az odajutás.

Vannak még boltok esetleg edzőtermek ahol biztosan árulnak ilyet?


2012. nov. 28. 01:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Illetve hogy megéri e egyáltalán ezt venni, vagy jobban kijövök árban ha csirkét eszem?

Egy étkezés erejéig szeretném fogyasztani amúgy, hogy változatosabbá tegyem kicsit a kajám mert jelenleg eléggé a csirke dominál:)

2012. nov. 28. 01:22
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálható, nem tudom magánszemélyek részére is árulják-e vagy csak nagyker, még nem volt bátorságom felhívni őket annak tükrében, hogy hülyét csinálok-e magamból vagy nem. :)

2012. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. hívjátok fel őket. én élelmiszermérnök leszek (hamarosan) higgyétek el, egy gyártót felhívni.. cöh, semmiség.


2. nincs sok értelme. biztos hogy nem jártok jobban, mint a nyers hússal. ó persze a tojás, a tojás fehérje abban nincs kolszterin.. tiszta fehérje ugyan már.. semmi sem olcsó, ha sok fehérjét akartok akkor a nyers tojás/hús lehet a legolcsóbb, ennyi. amit már hőkezeltek, csomagoltak stb. van rajtuk előállítási költség, az üzem fenntartásának költsége, az soha sem olcsóbb mint a nyers tojás, nyers hús..

2012. nov. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt egy másik alternatíva...

[link]

2012. nov. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont a sárgája kidobásra kerülne és a tojásnak fözéskor a tömege nem nö csak molekulasyerkezete változik meg igy szerintem megéri
2012. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...valamint tekintve a lustaságot, ennyi pluszt a kényelemért kifizetnék én is, hogy csak vágok pár karikát, nem kell főzőcskézni, héjat leszedegetni, stb. :)
2012. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 JayC ***** válasza:
caprivous magánszemélyeknek is ad el cuccot, én már évek óta tőlük veszem, főleg hogy tőlem 20percre van a gyár. tojásfehérje rudat és levet szoktam használni, kifogástalan. tojást már nem nagyon adnak el külön a megemelkedett árak miatt, de velem kivételt szoktak tenni.( nem ilyen nevetséges méretű mint ami a szupermarketekben szokott lennni...)
2012. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JayC ***** válasza:
ja, amúgy több terembe is árulna rudat, pl. pro gym-be volt, meg bunny-ék is fognak árulni a most nyíló bodybuilder terembe.
2012. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!