Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vegyíteni szeretném a tömegnöv...

Vass Csaba kérdése:

Vegyíteni szeretném a tömegnövelő edzést és a fegyenc edzést (saját testsúlyos edzés). Milyen módon lenne tanácsos ezt tennem?

Figyelt kérdés
25 éves és 68 kilós vagyok. Több mint egy éve edzek a fegyenc edzés szerint, de most szeretnék valami újat kipróbálni viszont utálom félbe harmadába hagyni a dolgokat, és nem is áll szándékomban. Bill Pearl 20 hónapos edzéstervét kezdeném el, plusz heti kétszer a fegyencet is csinálnám.

2012. nov. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Tömegnövelő edzés nincs, csak étrend. Szálkásításnál és tömegnöveléskor is ugyanúgy nagy súlyokkal dolgozunk, nem különbözik az edzés, csak annyi, hogy szálkásításkor megy mellé több aerob edzés.

Én a súlyzós edzésnél megdolgoztatott izomcsoportnak megfelelő gyakorlatot betenném utolsó gyakorlatnak.

Tehát melledzésnél fekvőtámasz vagy tolódzkodás, lábnál pl egylábas guggolás, stb. Tehát nem tennék külön fegyences napokat, de persze lehet úgy is végezni.

2012. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2012. dec. 5. 16:29
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, de én inkább előre raknám a fegyencet, mintegy bemelegítésként. Átmozgatja az ízületeket, az izmokat, és természetes módon teszi mindezt.
2012. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!