Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerinted is ez lenne a...

Szerinted is ez lenne a legnépszerűbb termékek listája 2012-ben? Nem érdekes, hogy csak is kizárólag Scitec?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 26. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
De, elég érdekes.:)
2012. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 dirtboy ***** válasza:
ez csak egy magyar verseny volt ha jól tudom így szerintem nem meglepő az eredmény hiszen a csapból is a scitec folyik.
2012. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen ezen a magyar versenyen minden márka képviseltette magát. Hátborzongatóan jó termékekel!
2012. nov. 26. 16:12
 4/22 A kérdező kommentje:
N.O. fokozók listáján most figyelj (????) a harmadik helyen a Nitrox Therapy, 13%-al.
2012. nov. 26. 16:13
 5/22 A kérdező kommentje:

Tömegnövelők

A Jumbo első helyezése (43%) várható volt?!?!?


Itt tartunk még mindig?

2012. nov. 26. 16:15
 6/22 dirtboy ***** válasza:

nekem a nitrox jobban bevált mint a hot blood és olcsóbb is.

bsn no xplode 2.0 nagy kiszerelése meg kb egy árban van a nitroxal de az meg még jobb cucc.

2012. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 dirtboy ***** válasza:
és még ráadásul az a fos ződ jumbó véletlenül sem a sárga.
2012. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb az Explode. Mondjuk a Jumbo népszerűsége az töretlen, azt itt is látjuk a kérdéseknél.

Ha proteinről lenne szó, akkor itt a gyk-n szerintem ezek lennének a befutók és nem sorrendben írom: Power protein, Muscle up, VPX syngex, Stillmass 6:3:1, Myprotein termékei

2012. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 dirtboy ***** válasza:

annyi debil van hogy az hihetelen,ha nevetni akarsz elég a termékeknél a véleményeket olvasni.

kapásból ezt találtam mass nál ami egy nagy cukor kupac.


Mass20-at akartam rendelni, de véletlenül mass lett belőle. kb. 1 hónapig bírta nálam a kisebb kiszerelés, csokisban nagyon finom. 1 hónap alatt 55,9 kg-ról 60 kg-ra tudtam felhízni (hozzáteszem nagyon nehezen hízok, 1 év alatt 3-4 kg). Csináltam magamnak rendes étrendet+ edzéstervet, és a hét minden napján edzek, kivéve a vasárnapot. Az a +4 kg nem zsírban jött fel, legalábbis nem úgy vettem észre. Most tértem át a Mass20-ra 2 napja, kíváncsian várom a hatását, de ezt is bátran ajánlom mindenkinek, aki nem teheti meg, hogy 12-15ezer ft-os tömegnövelőt vegyen magának.

2012. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ennél hidaltam le.... és pilláztam.

15 márkából a Full Force futott be 5%-al a harmadik helyre. Full Force?!?!


Megelőzve óriási nemzetközi márkákat? Ez valami vicc kategória?

2012. nov. 26. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!