Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a táplálékkiegészítőkről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Elég jó az ár-érték arányuk. A fehérje edzés után menne, a kreatint pedig kúraszerűen szedném.

Eddig csak étrendem volt + vitamin, 1,5 éve edzek.

A cél a tömegnövelés.


+1 kérdés: a kreatinról elolvastam amit tudni lehet. Azt egyértelműen nem írták sehol, hogy egy kúra meddig kéne hogy tartson. Jól teszem, ha csinálok egy egyhetes feltöltést, aztán szintentartok addig, ameddig el nem fogy? Kb másfél hónap lesz.


2012. dec. 1. 18:11
 1/9 dirtboy ***** válasza:

nekem nem hozza be az összetételt egyiknél sem,így nehéz megmondani hogy jó e az a protein.

kreatinnál sem tudom hogy micronizált vagy sima de szerintem sima úgyhogy inkább a stillmass kreatinját ajánlom az mikronizált és olcsóbb.


40-50napos legyen egy kúra.

2012. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van az összetétele a fehérjének. A micronizált kreatin monohidrát miért jobb?


Köszi a választ!

2012. dec. 1. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jó protein, mivel izolátum is van benne.

A mikronizált kreatin jobban feloldódik, hamarabb szívódik fel.

2012. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

jaja na így már mindjárt más ez csakugyan jó protein.

kreatrinra már megkaptad a választ.

2012. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen furcsa ez az oldal. Nem látni semmit sem, csak a termék nevét meg az árat.
2012. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ment a zöldkét mindenkinek!


Egyébként most lett csak ilyen furcsa, megváltoztatták a kinézetét az oldalnak, és ilyen bugos lett. Gondolom majd javítják. Régen mutatott mindent.

2012. dec. 2. 01:01
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezért a pénzért már kapok 1kg-osat, ami ráaádsul mikronizált:


[link]


[link]

2012. dec. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

/Igen furcsa ez az oldal. Nem látni semmit sem, csak a termék nevét meg az árat/


az oldala egyébként nincs baj,annyi van hogy most megújult a kinézete aztán gondolom még nincsenek betáplálva a termékekhez a leírás,össze tétel,később biztos hogy jó lesz mert régebben is volt minden termékhez írva összetétel.

2012. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!