Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a futás nem tesz...

Igaz, hogy a futás nem tesz jót a lúdtalpnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lúdtalpas vagyok és egyáltalán nem esik jól a futás, még betéttel sem. :( Lehet, hogy én futok rosszul? Pedig nagyon figyelek rá, hogy a sarkam érjen először a földre és hogy inkább a külső lábélemre nehezedjek... de sajna így sem jó. Szóval nálam a futás ki van iktatva teljesen. Helyette szobabicajozom és úszom.
2012. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bumbi02 ***** válasza:
Betét nélkül semmiképp se fuss. Anno ellazáztam ezt a talpbetét kérdést, és nem hordom már 5 éve, aktív sportolásnál viszont zavaró, nyár végére már egy 8km-es futás után napokig fájt a sípcsontom, mert a bokám megsüllyedt, és nagyon rossz volt a terhelése a lábamnak.
2012. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdezz meg egy sportorvost vagy ortopéd szakorvost, mert nekem épp az ellenkezőjét mondták.

Vagyis, hogy nem kell talpbetét és elülső részre érkezés, így megerősödik a lábboltozat.

Persze ésszel....

2012. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!