Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodás? A cél hogy sokat...

Lee12 kérdése:

Húzódzkodás? A cél hogy sokat tudjak nem pedig hogy izmosodjak?

Figyelt kérdés

jelenleg max megy 5 darab vállszélességben befelé és kifelé néző tenyérrel de szeretnék akár 40 et is lenyomni egyhuzamban

erre tudtok valami edzéstervet

most úgy csinállom hogy hétfő szerda pénteken napjában háromszor kimegyek és annyit csinállok amennyit bírok

ezt talán a meztelen harcosban olvastam így elvileg sokat fogok tudni csinálni

kedden,csütörtökön meg kondiba vagyok és ott annyira nem csinállok mivel úgy elfáradok hogy tudnék max 2 őt:D

esetleg más edzésterv hogy gyorsabban fejlődjek


2012. dec. 3. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor csinálod, szerintem csökkentsd le heti 2-re,mert az izomnak pihenésre van szüksége.
2012. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a hétfő szerda pénteki az csak annyi hogy suliba indulásnál 1 perc allat befelé és kifelé néző tenyérrel nyomok amennyit tudok, utána suliból hazajövet ugyanígy 1 percig és este is 1 percig ami szerintem nem olyan sok
2012. dec. 3. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem annyit kéne csinálni amennyit bírsz hanem annak max. felét, ha már nagyon megy akkor is legfeljebb ötöt, de azt gyakran. Lényeg hogy ne fáradj el tőle, hanem az izmaid megszokják ezt a fajta terhelést. Ez a GTG lényege.
2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óránként csinálj meg 2-t (amikor ébren vagy) aztán majd emeld, a lényeg soha ne csináld bukásig max olyan 50%-ig, csináld ezt 2 hétig aztán hagyj ki két napot és csinálj egyet bukásig, és nézd meg mennyit fejlődtél.
2012. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát max úgy tudom akkor hogy kondis napokon kondiba rendesen amennyit bírok csinálok a többi nap meg akkor óránként 2 őt

de knodi edzésből nehéz kihagyni met elég lepukkant kondi aztán kézisúlyzó mellet csak ez van bicepszre

2012. dec. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!