Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv kérdésem: Ha minden nap...

Üdv kérdésem: Ha minden nap húzódzkodom, most max ha nagyon küzdök akkor is csupán 10x tudom magam felhúzni de 8-at azért biztosan. Azt akarom hogy ez a szám felmenjen 20-30ra menyi idő alatt sikerülne? /naponta 8-at és hetente növelném?

Figyelt kérdés

A fönt látható első mondatban a húzódzkodom az--- húzodzkodnék mert ilyet nem enged a kérdésben


És még egy kérdés ezz látszana is rajtam?

UI. válaszok kösz és felpontozok mindenkit



2012. okt. 31. 23:24
 1/8 VVMMvvmm ***** válasza:
74%

Elérheted, ha szerencséd van.Nem kell felpontozni!

Szívesen!

2012. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oks köszi a választ!
2012. nov. 1. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Látszani nem fog!!! De a számot elérheted. Amikor 16 éves voltam, asszem 28 volt a legtöbb, 65 kg voltam.


Most 92 vagyok, talán meg tudnék csinálni 10-et, viszont sokkal jobban nézek ki az akkori énemnél. :)

2012. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oks köszi a választ
2012. nov. 2. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

fontos, hogy ne minden nap csináld, csak minden másnap. 48 óra kell az izmok teljes regenerálódásához.

sok szerencsét!

2012. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A regenerálódás tényleg fontos, viszont így egy héten max. 3 napon tolhatod. Akkor viszont túl gyors a hetente emelés. Csináld több sorozatban, pl:

3x tolod egy nap, először közepes mennyiség (szinthez mérten), másodikra viszonylag kevés, harmadikra pedig megszakadásig. Fontos, hogy ne csalj, és látható fejlődés várható max. 2 hónap alatt. Mondjuk kéthetente növeld.

2013. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és rövid (egy-két perc) pihenő!

10:03 voltam

2013. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oks köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!