Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más küzdősportoló is volt ilyen?

Typsy93 kérdése:

Más küzdősportoló is volt ilyen?

Figyelt kérdés

3 éve boxolok

szerintem teknikás vagyok és nagyon erős.

árnyéknál meg zsáknál nagyon jó szoktam lenni.

csak van amikor ringbe kerülök, és nem is az, hogy félnék az ütéstől, mert kaptam már komolyakat viszont lefagyok, és vagy csak védekezek és nem csinálok semmit vagy neki rohanok az ellenfélnek, teljes erőből csapkodom és végül kiüttetem magam mert elfáradok.

de a legnagyobb baj, hogy nagyon leblokkolok, még ha nincs is bennem az adrenalin, vigyázok magamra

szerintetek ezt kilehet nőnni, van köztetek aki most profi és régen így kesztyűzött?


2012. dec. 7. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

van több lehetőség is.

1.fejleszted az állóképességed,hogy a stílusodat alá tudja támasztani,bírd a támadásodat végigvinni.

2.edzésnaplót vezetsz,amiben edzés után otthon szépen le jegyzeteled az edzőtársaid,sparringpartnereid jellemző megmozdulásait.

én ennek köszönhetően már mindenkit padlóztattam edzésen,legalább 1x,kivéve az edzőt,de őt is megfogtam már többször is.

3.lenézel önvédelmi edzésre,ahol kiemelten foglalkoznak a stressz tréninggel,ami pont arról szól,hogy kinevelik belőled a lefagyást.

kb 3-4 hónap alatt kinevelik.

4.sokkal többet sparringolsz-más,több edzés-hogy javuljon a rutinod.

2012. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, küzdősport ide, küzdősport oda, mielőtt teljes sebességgel gyakoroltatnák a harcosokat nem ártana lassan is megnézni a mozdulatokat, hogy a testük valóban megismerje mi történik, mert a gyors sparringokkal csak görcsös mozdulatok, feszültség, félelem rögzül leginkább..
2012. dec. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!