Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert aki 50...

Ismertek olyan embert aki 50 felett van, legalább 20 éve gyúr (ami látszik is rajta) és jó állapotban vannak az izületei is?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A rengeteg futás jobban szétszedi az ízületeket.
2012. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát akkor valószínű az és a rengeteg hegyi túra lehetett a baj. Tátra, Kinizsi 100 és hasonlók.

Köszönöm.

2012. dec. 9. 10:06
 13/17 anonim ***** válasza:

Elszúrta? Hagyjuk már :)

Szerinte élvezte és ez a lényeg. Én dagadt bokával is lementem lábazni, most kinn edzek a szabadban. Esik a hó? Kit érdekel... hideg van? felöltözöm. Mások meg hisztiznek mert nincs légkondi a teremben...szánalmas.


Egyszer kiugrott a vállam a helyéről. Visszaraktam és edzettem tovább? Fájt. Ja, de ha az életemről lett volna szó, akkor is hisztizek hogy fáj, inkább essen rám az a szikla(pl.)?

Ez csak hiszti, hogy fájnak az ízületeim. Minden második ember azért nem edz lábra, mert egyszer lement lábazni, aztán megfájdult a térde és úgy döntött, hogy az ő térde ezt nem bírja. Vicc. A térde akkor nem bírja majd, amikor összerogy, addig bírja csak nem akarja...Nem mindegy.


ui.: Az én térdem is rossz, papírom is van róla. Kit érdekel?

2012. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Nem a térd a lényeg, hanem a mentalitás ami az egész mögött áll.


Keménykedni jársz az edzőterembe, hogy arcoskodhass azok előtt akik amúgy l***ják az izmaidat vagy azért mert túl akarod lépni a határaidat? :)

2012. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak most rossz látni így. Szomorúnak tűnik, nem edzhet. Tanulni akarok a hibájából, ennyi.
2012. dec. 10. 13:54
 16/17 Sznofru ***** válasza:
13as: ha rádesik a szikla akkor az életedről van szó, a teremben meg nem. Ettől függetlenül igazad van,bár feleslegesen szétzúzni az izületet butaság. A lényeg megfelelő bemelegítés.
2012. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

" ha rádesik a szikla akkor az életedről van szó, a teremben meg nem. "

És miért mész le a terembe, hogy a tükörnek edzz vagy hogy egy fokkal biztonságosabb legyen az életed?

2012. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!