Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hamis Stanazolol felismerése,...

Hamis Stanazolol felismerése, stanazolol mellékhatások?

Figyelt kérdés
A polcán találtam egy dobozzal, lebeszélni nem sikerült róla, állítja hogy eredeti. Miből lehet rájönni ha nem az? Akár a hatásából, vagy a kapszulából? Ha mégsem lenne hamis, és csak beszedi egy kúra okozhat neki komoly galibát? Rákérdeztem, proviront szed mellé, a végén pedig valami zitát akar még, szerinte így nem fog neki semmit okozni.
2012. dec. 8. 18:30
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
A probléma az, hogy az eredeti stanazolol is májkárosító. Egyébként nem mondod meg egy jobb minőségű hamisítványról, hogy hamis. Nem értem, hogy egy nem versenyszerűen testépítőnek mi szüksége szteroidokra, inkább a kajája legyen 100% és akkor is jól fog kinézni nyáron a strandon.
2012. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy májkárosító, ezért akarom lebeszélni róla. A későbbiekben versenyezni szeretne, azért nem akar a diéta alatt izmot bukni. A kajára nagyon figyel, szinte már profi szinten. A baj hogy szerintem nem ér annyit pár verseny, hogy koxhoz nyúljon.
2012. dec. 8. 19:24
 3/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Minden versenyző kokszol. Ez tény, ezzel a sporttal jár. Sajnos itthon a naturál versenyek még nem túl elterjedtek. Ha figyel a kajára akkor nem fog sok izmot veszteni egy ésszerű diéta alatt. Főleg akkor felesleges ilyen szereket használni, ha még nem versenyez. Ha ennyire elvakult akkor félő, hogy nem fogod tudni lebeszélni. A testépítők sajnos már csak ilyen öntörvényűek, bár azért egy teljes kivizsgálás nem ártana a kúra előtt, legalább arról bizonyosodjatok meg, hogy jelenleg még minden rendben van vele, nehogy csak rátegyen egy lapáttal a dolgokra. Azt azért tudni kell, hogy a stanazolol nem egy böszme szer, nekem is több ismerősöm használta, szerencsére még egyiküknek sincs baja, de nem lehet tudni, hogy milyen mértékben károsodott a májuk. Én semmi pénzért nem nyúlnék ilyen dolgokhoz, senki se tudja mi van azokban, ezek mind illegális szerek, zuglaborokban kotyvasztják őket, sokszor ipari minőségű terméket adnak el. Próbálj meg rá valahogy hatni, az egészségét kockáztatja, valószínűleg megélni a testépítésből nem fog; az meg, hogy lesz pár szép érme igazán nem ér meg annyit, hogy szétcsessze a máját.
2012. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom, edzem pár éve, a kajára is figyelek, viszont koxhoz soha nem nyúltam. Rákérdeztem, elment laborba

elvileg teljes kivizsgálás, az orvos szerint minden jó nála.

2012. dec. 8. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

proviront a stanazol(winstrol) közben ez normális?????

ez egy antiösztrögén aromatizációra hajlamos koxnál szedik kúra mellé nolvadexxel DE NEM WINSTROLHOZ!!!!!!!!!!!

ilyet még nem hallottam...a végére pedig hcg kell a legjobb hormonvisszaállításra de akinek van pénze és anti ösztrögén kell neki és nem winstrol mellé annak sztem a legjobb az arimidex csak picit drága de a hatás az ott van egy omnadren kúrához is jó!!!!

2012. dec. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jah és kamu a stanák nagy része mond az ismerösödnek meg jobb esetben van benne kevés stanzolol de ha nincs szerencséje meta kerül bele természetesen bébi dózissal.....XDXD

egy vagy két helyen lehet pesten is csak minőségi cumót venni és az tuti h igazi de ilyen konditermi"én tudom a legtutibb szert" csávókat hagyni kell a fenébe mert mind kamu sokan fel sem fogják h menyi kamu cucc van az országban a netet pedig FELEJTSE el mindenki az mind kamu jó ha fele benne van,

2012. dec. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehéz így, mindenre rá kell kérdezni, mielőtt válaszolok. Azt mondta több fórumon is írják a proviront, mivel szerintük ártani nem árt semmit, viszont ha más hatóanyag is van a stanazololban akkor jó ha van, plusz minőségibb izmot építhet vele. Ebben van valami, vagy szokásos netes okoskodás?
2012. dec. 9. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!