Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » STANAZOLOL-t akarok szedni!...

STANAZOLOL-t akarok szedni! Kell e mellé szedni valamit? és utána levezetésnek mit kell szedni? Lapharmas 10mg ost akarok. (bár olvastam h sok a kamu ebből. örülnék ha valaki leírná részletesen mit hogy kell szedni!

Figyelt kérdés

Kajám teljesen rendben,+ a tápkiegek is mennek.

olvasgattam rengeteget,meg olvasok ir erről a szerről de valaki leírhatná h is van ez...



2012. szept. 29. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Stanazololból rengeteg hamisítvány van, javarésze az.

Persze, teszto kell mellé, mert a Stana hazavágja a saját tesztoszterontermelést, és ha azt akarod hogy továbbra is működjön ott lent, akkor kell mellé szuris teszto.

De testmester.hu-n olvasgass, ott vannak a szakik.

Én nem vágnék bele ennyi tudással, és csak akkor nyomnám, ha versenyezni szeretnék.

2012. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JayC ***** válasza:

önmagában tényleg nem sok értelme van szedni, ennek ellenére sokan számolnak be pozitív tapasztalatokról ezzel kapcsolatban.


ha szemes mellett döntesz, akkor inkább anavart(oxandrolone) szedj, ez kevésbé káros. két gond van ezzel: nagyon sok a hamisítvány, és iszonyú drága.


lényeg ami lényeg, magában nem ajánlom, max valami tesztóval, pl. propi.


amúgy gondolom fiatal vagy, és egy ilyen kúrával teljesen lelövöd a saját tesztó termelésed, főleg útókúra nélkül.

2012. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!