Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és elfogok...

15 éves vagyok és elfogok kezdeni boxolni. Ettől fogyni fogok? ésha igen akkor mennyit kell ennem? Szdjek proteint vagy valamit?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 23:29
 1/7 anonim válasza:
15 évesen nem kell semmi ilyet szedned.(amugy genetikártól is függ hogy kinek milyen testalkata) amugy anyit a proteinról hogy te maradj ennél:1banán 1marok dió és edzés elött 1órával 1 nagy kanál méz a banánt pedig edzés után edd. ezen kivül egyél sok gabonapelyhet.(amugy a protein nem más mint csoki sperma meg egyéb hizalaló cucok)
2012. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Awful11 ***** válasza:
Miért maradjon távol a proteintől? A protein az táplálékkiegészítő semmi egészségtelen nincs benne. Olvass utána mielőtt ilyeneket írsz!
2012. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nade 15 évesen
2012. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Awful11 ***** válasza:
Én is annyi vagyok nekem edzőm is javasolta, semmi bajom nincs tőle és nem is lehet. Ez csak fehérje, ugyan úgy megvan a rendes kajában is, de egyszerűbb meginni egy turmixot mint megenni 10 tojást edzés után.
2012. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is 15 vagyok ( vagyis leszek januárban) edzek én is 3xszor kick-box és mégse proteinezek
2012. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Awful11 ***** válasza:
Protein az akkor a legjobb ha konditerembe jársz. Box mellé én sem használnék táplálékkiegészítőket, mert oda felesleges.
2012. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mondom én :D
2012. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!