Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz-e hogyha valaki proteint...

Igaz-e hogyha valaki proteint szed akkor miután abbahagyja a gyúrást, az izma le fog fogyni?

Figyelt kérdés
Amugy szerintem ez hulyeseg csak azert kerdem mert sokan ezt mondjak.:D
2011. ápr. 8. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hulyeség! nem izomnövelő szer,csak kaja! ne halgass fogyatékosokra!
2011. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sőt mondok jobbat! a proteintól még nem is lesz senki izmos!
2011. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha valakinek már lefolyt a karja a csirkemell abbahagyásától, akkor szólj. Hihetetlen, mennyi fogyatékos ember van.
2011. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre már válaszolni sem lehet. Aki ilyeneket talál ki annak fogalma sincs az alapvető biológiáról, de még csak józan esze sincs.
2011. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogy kiaz a balf@sz,aki ilyet tanál ki...
2011. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a gyúrás abbahagyása miatt fogy le az izma. bakker azt hiszed egyszer kigyúrod magad, és akkor olyan maradsz életed végéig?
2011. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát márpedig én láttam már olyan gyúrmatyit a teremben, aki csak itta-itta ezeket a proteineket és a tokája ráfolyt a mellkasára! Mi mástól ha nem ettől a méregtől?! Viccesen nézett ki, olyan volt, mint a Star Wars-ból a Jabba!

Szánalmasak ezek az izomnövelőn élő pasik, semmi erejük, csak nagy lufik! Biztos már nem is áll nekik a cerka! Azt gondolják, hogy jól néznek ki, pedig a lányoknak pont nem ez kell! Sokkal jobb egy ilyen test: [link]

Puszcsi! 15L

2011. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
xDDD
2011. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azagond GreenTea, hogy ez a hozzáállás még annál is jellemzőbb, mint ahányszor előkerül itt gyik-en.
2011. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy valamilyen szinten leeht igazság abban, amit a kérdező kérdez, mert, ha nem visz be elegendő tápanyagot az izmai fenttartásáshoz, akk a szervezete elkezdi lebontani az izmait, mert azok passzívan is energiát használnak.
2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!