Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Sötét" edzőtermektől mennyire...

"Sötét" edzőtermektől mennyire kell tartani?

Figyelt kérdés

Most szeretném a testépítést elkezdeni. A városban csak egy terem van, és mivel eléggé kissebbséglakta településről van szó, tele van velük a terem, azt mondják ismerősök, hogy ott a társaság fele szúrkálja is a seggét.


Lehet hogy hülye kérdés, de ilyen társaság közé be merjek menni, vagy mindenki a saját dolgával lesz elfoglalva itt is?


2012. dec. 9. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
én ilyen helyre nem mennék, nem azért mert félnék tőlük hanem mert zavarnak,idegesítenek.
2012. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom ott a háttérzene sem a szokásos gyúrós zene hanem Kis Grófó meg Győzike "áriáji". "Hubatubadubaháhuhuhúhú Sáváléj gázsók csajje károm rátátátá hubahuba jáj de kámázlák kevízs a zsegílyke..."
2012. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van az edzőtermek a neonácik bázisai. Tele van kopasz skinheadekkel akik kb olyanért kötözködnek, hogy "túl nagy az orrod" vagy "hmmm sötét haj sötét szemek"... Hmmm roszat sejtünk...
2012. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmivel se másabbak, mint más gyúrósok. Ezt most nem azért mondom, mert védeném őket, mivel azért azt hozzátenném, hogy a többség ott is úgy viselkedik, mint máshol...tehát amelyik az utcán is beszól, az a teremben is kötekedni fog. Általában hajlamosabbak arra, hogy hecceljék egymást, esetleg téged is és emiatt mondjuk bevállalsz egy nagyobb emelést amiben lesérülhetsz...szóval ilyesmi legfeljebb. Viszont értékekre mindenképp vigyázz, szekrényt jól zárd és a terembe ne vigyél ki értékes dolgokat, kulcsra vigyázz, stb...szóval ilyen közhelyes dolgokat tudok csak mondani.
2012. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, holnap majd megírom milyen volt, ha érdekel valakit :D
2012. dec. 9. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam már sok teremben, de nekem nem volt velük bajom.
2012. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az ilyen termek a legjobbak.

ilyen helyeken valódi munka folyik,mert mindenkinek az az érdeke,hogy nagy elrettentő állat legyen.

szóval közöttük nem sok ücsörgőt fogsz látni.

lesznek hangos vaskos poénok,meg felröhögések,de jobbak az ilyen termek,mint azok,ahol mindenki füldugóval alibizik és azt nézik,hogy hogy merem az edzéshez a legszakadtabb ruháimat használni.

meg különben is,ha ez az egy terem van,akkor nincs is választásod.

2012. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem kell parázni. Persze a kultúrális "sajátosságok" megvannak, de nem kötekedni, hanem edzeni járnak oda. Talán annyi a különbség, hogy gyakrabban méregetik magukat, ki mennyit nyom ki, ki hány kilo, ki a terem bikája ez fontos nekik nagyon. Ha keményen edzel és összeszedsz egy normális formát, kivívod a tiszteletüket és biztosan nem fognak kóstolgatni. Azonban ha látják rajtad a megilletődöttséget, a határozatlanságot akkor rádszállnak.
2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmentem,és tényleg nem annyira gáz mint ahogy elképzeltem, már vettem is bérletet :) Plusz elég jól felserelt a terem, és csak 3000 egy hónap :D
2012. dec. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!