Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen könnyű?

Hogy lehetek ilyen könnyű?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Ma elborzadva konstatáltam hogy 74 kg a súlyom..de nem tudom hogyan.185 centi vagyok,a korosztályhoz képest egész izmos,még egy kis hájam is van. És tényleg átlagnál izmosabb vagyok,széles vállam,átlag feletti mellizmaim,vastagabb karom van.Némi oldalizomzattal is rendelkezem tűrhető hátam,némi deltám van.(edzőterembe járok,kungfuzok) Persze az ilyen korú átlaghoz képest vagyok izmos.A hasamon,fenekemen és combomon egy kis háj is (kb.4 kg) van.Ìgy hogy lehetek 74 kg? Vékony,gyengécske,egymagas osztálytársaim ilyen nehezek...

Ja és még valami.Szeptemberben még 78 voltam,és akkor még kisebb karom is volt.Miből fogyhattam le 4 kg-t? Az izmaim,hájam kb ugyanakkorák mint akkor.

16/F


2012. dec. 9. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A kb ugyanaz, az pont lehet 4kilós eltérés. És azért vagy könnyű, mert nem csak izmos vagy, hanem zsíros is. A zsír könnyebb, ugyanazt a térfogatot tekintve.
2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:) De azért a zsírt nem keverem az izommal:D

De hogy lehet az,hogy a vékonyka,gyengusz ismerőseim ugyanilyen nehezek? Tényleg szinte semmi válluk,mellizmuk,vékony karjuk van..

2012. dec. 9. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyü a csontozatod.
2012. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyél be képet, úgy többet tudnék mondani.

Hidd el, hogy én sem keverem az izmos testet a nem annyira izmossal.:)

2012. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban könnyebb dolgunk lenne, ha dobnál egy képet.
2012. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!