Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlott e nekem a Jumbo...

Kosarasgabesz kérdése:

Ajánlott e nekem a Jumbo Scritec Nutrition?

Figyelt kérdés

182 cm magas vagyok és 95kg. 1 Hét leforgása alatt 4kg-ot fogytam egy kis diétával.

Holnaptól kezdve ismerősömmel edzőterembe fogunk járni, és szeretnék minél hamarabb nem a súlyomtól hanem a hasamtól megszabadulni, valamint izmosabb lenni.

Étrendem nem túl változó, zabpehely, puffasztott rizs, banán, tej alma, tojásfehérje, rizs, csirkemell és csapvíz.

19 éves leszek hamarosan, ajánlott nekem a Jumbó?



2012. dec. 10. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Iszonyatos ellentmondások vannak itt:

1:Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2. Heti max 1kilót fogyj, mert ennél több csak izomvesztés lesz.

3. Diétában nem eszünk banánt, tejet.

4.Jumbo főleg nem ajánlott diétában.

5.Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takumi ***** válasza:
Ha a hasadtól szabadulsz meg csökken a súlyod nem? A jumbo tömegnövelő, neked diéta kell. Ennek tudatában dönts.
2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jumbo semmiképpen, teli van cukorral és pont hogy a hasad nőe tőle
2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyi legyen a napi kcal bevitelem? (nézek étrendet)
2012. dec. 10. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a jumbot azt el lehet felejteni.

Szilrád étkezés, max szénhidrát mentes whey alapú protein és multivita.

2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A testtömegedtől függ. Makrotápanyagot számolj ahogy írtam és abból kijön a kalória.
2012. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!