Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az hátrány, ha heti három...

Az hátrány, ha heti három egymást követő napon tudok edzeni? Péntek-szombat-vasárnap. Többi nap sajnos nincs rá lehetőségem.

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éppen ideális, de ha ez van.., még mindig jobb, mint a semmi.:)
2012. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán jó, mert az igénybe vett izmoknak is kell pihenni. Nem hiába edzenek úgy hogy minden másnap.

Így 3 napig megerőlteted az izmaidat, erősen igénybe lesznek véve, és utána 4 napig pihennek ami meg túlsok lenne..

2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

nekem heti 5 ment egymás után aztán két nap pihi,problémám nem volt belőle tehát nem gond.

osztott edzésterv volt persze nem egész testes.

2012. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 -Fremen- ***** válasza:
Szerintem az osztott edzés megoldás lehet, de én akkor is inkább az elosztott gyakorit ajánlanám. Ha pl hétköznap nem is edzel, mert nincs rá időd akkor érdemes addig is otthon pl nyújtani, az szintén jót tesz az izmoknak.
2012. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem vhogy úgy csináld hogy mell-láb,has-hát,vádli

így van egy napja a felsőtestednek pihenni xd

2012. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!