Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetünk nyúlékonyabbak?

Hogyan lehetünk nyúlékonyabbak?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokkal? Valami fokozatos edzésprogramot tudnátok ajánlani?
2012. dec. 11. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen mozgástól. Én súlyzós edzéstől lettem sokkal hajlékonyabb. Más biztos pontosabb választ ad, de szvsz bármilyen mozgástól.
2012. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 loupsolitaire válasza:

Mondjuk sok nyújtástól?

Súlyzózástól nem hiszem, mert nyújtás nélkül összeállnak az izmok, nem nyúlnak úgy.

Itt van pár tipp:

[link]

2012. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És ezektől a gyakorlatoktól tényleg nagyon nyúlékony leszek?

2012. dec. 11. 19:09
 4/5 loupsolitaire válasza:

Mennyire nyúlékony? Mint egy balett táncos?

Ettől nem hiszem, hogy kimagaslóan nyúlékony lesz az ember, de kezdésnek mindenképpen jó.

Ha az angollal nem állsz hadilábon: [link]

Itt kifejezetten harcművészetekhez illő nyújtó gyakorlatok típusait sorolják fel, néhány videóval illusztrálva. Plusz egy szemet gyönyörködtető példa: http://www.youtube.com/watch?v=YnB0CJo3NBo

A lényeg a fokozatosság, és a türelem.

2012. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen kb lehető legnyúlékonyabb akarok lenni.

Kezdésnek már ilyeneket elkezdtem csak gondoltam, hogy ez nem sokat segít max kezdésnek. Amit linkeltél az egész jó kipróbálom, köszi! Fokozatosság és a türelem meglesz!:D

Egy darabig Thai Boxoltam ott is kellett nyújtani, de azért nem ilyen mértékbe:D

2012. dec. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!