Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezeket csinálom hát edzéskor...

Ezeket csinálom hát edzéskor 2 hónapja (mellhez húzás, döntött törzsű evezés, felhúzás, döntött törzsü egykezessel, nyakhoz húzás) de nem érzem h el fáradnék vagy h érnének valamit ezeke a gyakorlatok, nem jó gyakorlatok ezek? Mivel lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
jó gyakorlatok figyelj jobban oda rá érezd az izmot nem elég csak elhúzni szedd szét,hát esetén nehezebben jön létra az agy izom kapcsolat,szóval nem tudom mióta edzel de ne csak ráncibáld érezni kell hogy feszül robban szét a hát,csináld lassabban
2012. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó jó köszi a választ
2012. dec. 12. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:

én is csak az agy izom kapcsolat hiányára tudok gondolni,vagy a helytelen kivitelezésre,mert ezek elég kimerítő,durrantó hát gyakorlatok.

én már 1-2 sorozat húzódzkodás után érzem,hogy durran a hátam.

az evezéstől meg pláne.

2012. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!