Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen multivitamint, omega3...

Milyen multivitamint, omega3 kapszula, illetve C vitamint vásároljak?

Figyelt kérdés

Számít a márka? Omega3-ból Béres márkájú van itthon, C vitaminból pedig BioCo Csipkebogyós Retard C vitamin 1000mg, multivitamint még nem vettem...


Az általam felsorolt márkák jók, vagy inkább a shopbuilderről szemezgessek ?


2012. dec. 13. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiket írtál azok jók, de multivitaminból pl mega daily one, vitabolic, iss pak, stb erősségű tápkieg legyen.
2012. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
shop builderen minden jobb :D csak sokan azt hiszik mérgek meg ilyenek...
2012. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet következőnek onnan rendelek termékeket. Az omega 3 3k volt 60db, shopbuilderen is hasonló árakat láttam, és ott 90 darabos a kiszerelés, bár mondjuk időtartamra ugyan annyi, béresre napi 2 van irva, shopbuilderesre napi 3 kapszula
2012. dec. 13. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt is nézd majd, ha rendelsz, hogy az omega3-nál az EPA és DHA zsírsavak mennyisége összesen legyen minimum 300mg/nap.
2012. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi :)


Egyébként ezeket étkezés előtt vagy után közvetlen kell bevenni? Most vettem először omega3-at, a C vitamint pedig soha sem étkezéskor vettem be. Papírra csak az van írva, hogy hány darabot vegyek be (adagolás résznél)

2012. dec. 13. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kajával nyomom reggel és este is.
2012. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mármint melyiket ? omega 3 ? vagy C vitamin ? :D
2012. dec. 13. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Én reggel egyben mindent benyomok, multivita, + megy hozzá még plusz C-vitamin, omega, lenmagolaj.

Este ugyanez.

2012. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne a kapszulaszámot nézd, hanem a hatóanyagmennyiséget. Ráadásul sokszor 2-3-6 kapszula egy adag, és arra írják a mennyiséget. Így aki nem tud számolni, könnyen becsapható.
2012. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!