Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kéne valamilyen multivitamint...

Kéne valamilyen multivitamint szednem?

Figyelt kérdés
Egy héten 2-3-szor kondizom, és 2 napot kettlebellezem. 19 éves vagyok, a húgysavam néha egy kicsit magas. Hozzáértők, mit ajánlotok? (az étkezésem többi része rendben van, mielőtt kitérnénk rá) Egyébként szerintem ektomorf testalkat vagyok, ha ez számít.

2012. okt. 1. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel milyen testalkat vagy,miért kéne?amúgy ja vitamin menjen muszáj!!
2012. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A testalkatot azért írtam, mert azt mondták, másképpen kell a vitamint (is) szedniük a különböző testalkatoknak. Egyébként valami konkrétat tudsz ajánlani? A C-vitamint gondoltam először, hogy az minimum menjen, hogy a húgysavat kiküldje.
2012. okt. 1. 19:05
 3/6 NagyonGonosz ***** válasza:
A húgysavadra nem tudom mi a megoldás, de kondi mellett nem árt legalább egy multivitamin, de nyugodtan mehet mellette C vitamin, Ca,Mg, Omega3 is.
2012. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A C-vitamin elvileg segíti a húgysav kiürülését. Egyébként meg iszom is, mint a gödény (vizet), hogy ne okozzon kellemetlenséget.
2012. okt. 1. 19:46
 5/6 poiu ***** válasza:
C vitamin jó, D vitamin muszáj, magnézium, omega 3. Ezekből sok kell, külön. Plusz mehet valami multi is, bármelyik.
2012. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát,Vitabolic-ot vettem. Remélem jó lesz. Az nem gáz, hogy egyes anyagoknak szó szerint a többszörösét viszem be az átlagos RDA-hoz képest?
2012. okt. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!