Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten a III. kerületben,...

Budapesten a III. kerületben, vagy vmi innen megközelíthető helyen ajánlotok valamit?

Figyelt kérdés

Jó volna sportolnom...:)

Valami olyanra gondoltam ahol megismerhetek más embereket is.

Igazából bármilyen ötletnek örülök, vagy annak, ti mit csináltok.

Mondjuk az ára az számít, nem nagyon engedhetek meg magamnak borsosat..


Ha valami ingyenes helyet tudtok, ahol mostanában vagy szeptembertől edzéseket tartanak, annak is de örülnék!..


17 éves lány vagyok.


2009. aug. 22. 11:57
 1/4 anonim válasza:
hát én a helyedben elmennék fittnes terembe:Dannál nincs jobb és nem is túl drága és minden sarkon találsz:D elsőnek csak fuss utánna könnyű súllyokkal edz:Dés jól fogsz kinézni:D:P
2009. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm... hát..:D majd lehet, köszönöm..:D bár egyedül lemennem egy ilyen helyre félős vagyok :D
2009. aug. 28. 12:15
 3/4 anonim válasza:
igen félős vagy:Dtudod meddig???az első egy héten:Dazthiszed h bemész egy konditerembe és az izomemberek leharapják a fejed?????elmondom neked h a fittnes csávók nagyon normálisak:Dés még segitenek is szívesen neked:D
2009. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:DD


:))


köszi:P aranyos vagy, hogy írtál, majd lehet tényleg lemegyek egyszer, aztán meglátjuk hogyan tovább :))

szia, jó éjt:P:))

2009. szept. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!