Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy kicsit jobban támogassanak a kondizásban? Így semmi értelme.

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú.

Szóval 16 éves fiú vagyok.Régen duci voltam kb. 2 éve kondizok,de nagyon keveset fejlődöm,mert sz*r a kajám és nincs edzésrendem.Amennyire tudok odafigyelek az étkezésre,de sokszor ilyen hizlaló kajákat kapok,fehér kenyeret,tésztát,sütit.A nagymamám kosztoltat,őszerinte hülyeség az étrend,és marha zsíros ételeket csinál.Én meg persze megeszem,mert azért nem éhezhetek..van fehérjepor is itthon,de apám sokszor nem ad belőle.Minden edzés után kéne inni,de amikor kérek,azt mondja,hogy most nem.Magamnak sem csinálhatok persze,talán hetente egyszer iszom.

Az edzőterem messze van,és nagyon sokat kell tanulni,korán kell lefeküdni,beteg is vagyok néha,szóval gyakran megesik,hogy hetente egyszer jutok el.Kungfuztam is egy ideig,de oda is csak egyszer tudok jhárni,ezenkívül egy táncórám van.Összegezve tehát se nem szálkásítok,se nem tömegelek,így haszontalan az egész.A szüleimmel már próbáltam beszélni,de szerintük jó vagyok így,nem érdekli őket a dolog.De kis úszógumim,vékony karom,vastag combom van,nem túl jó az összkép,más fél év alatt jobb eredményeket ér el,kajával és edzéstervvel.Nem felelek meg se a magam,se a környezetem elvárásainak.Szeretnék idén nyáron már nyugodtan,nem a testem miatt szégyenkezve menni a strandra.

Mit tehetnék?


2012. dec. 16. 14:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem,apám is szokta inni,kondizni,ezért nem is értem..
2012. dec. 16. 21:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet azt gondolja hogy valami varázsszer és hozzászokik a szervezeted és nem hat xD
2012. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért nem apuddal csinálsz közös programot akkor, ha ő is edz? Valszeg azért nem ad fehérjét, mert nem edzel rendesen. A fehérjének csak akkor van értelme, ha edzel és hasznosítod, különben csak táptalajt biztosítasz vele a baktériumoknak és gombáknak, többet árt, mint használ. Ha edzenél keményen, akkor kéne a fehérje, így valóban felesleges és igaza van, hogy nem ad rendszeresen belőle. Arról nem is beszélve, hogy nem olcsó, és csak pocsékolás lenne edzés nélkül inni. Kérj tőle segítséget, edzéstervet, állítsatok össze közösen egy időbeosztást, ami megfelelő. Ne ellenállj, próbálj együttműködő lenni.
2012. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, a fehérje elsődrangú fontosságú élelmiszer. Aki nem is eddz annak is fontos
2012. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* nem élelmiszer, tápanyag.
2012. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, de nem por alakban.
2012. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!