Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánccal kapcsolatos ajándék?

Tánccal kapcsolatos ajándék?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek szeretnék karácsonyra valami tánccal kapcsolatos ajándékot,mivel imád táncolni...csak az a baj,hogy mindenhol utána néztem már de sehol sem találtam az ő számára való ajándékot...abban bízom,hogy esetleg páran tudtok ötletet adni...előre is köszönöm!
2012. dec. 17. 15:29
 1/3 *Glissade* ***** válasza:

Vehetnél nekem is valami tánccal kapcsolatos ajándékot:)

Bármi jöhet, ami jó rám, vagy tudom használni táncon, vagy fellépéseken:)))

2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat kérek!
2012. dec. 17. 16:26
 3/3 *Glissade* ***** válasza:

Szivem... ha ebből nem tudtad kivenni a lényeget, akkor csak sajnálhatlak:)

Lefordítsam?


Aki tánccal foglalkozik az BÁRMILYEN ajándéknak örűl, ami ezzel kapcsolatos!

(persze amit tudd használni is)

Ez lehet ruha, kiegészítő tánchoz, könyv a tánccal kapcsolatban, jó zenei CD stb.

De lehet akár egy táska is amibe bele tudja pokolni a cuccait stb.

Kulacs amit elvihet táncra. Lehet konkrétan táncbérlet is, olyan műfajra amit már régóta ki akart próbálni.

Esetleg varhatsz neki, fellépéshez kiegészítőt (jól nézd meg mi megy az eddigi ruháihoz!!!!).

Vagy tréning ruhát.


Ilyen kis kulcstartókat, amin tütü van vagy ilyesmi, ne vegyél, semmilyen díszt, vagy a tánchoz nem használható tárgyat. Mert nincs haszna!


Kreatív ne most akarja lenni, ne fess neki táncos képet pláne olyat ne amin ő van! Ne nyomtasd a fényképét semmire, pláne táncos képet ne. Mert lehet, hogy te szívből adnád, viszont lehetséges, hogy ő azon fog gondolkozni, hogy "basszus de rondán tartom rajta a kezemet".

Ne ajándékozz olyat se amin a kedvenc táncosa van. Lehet, hogy örülni fog neki, viszont tapasztalat, hogy elég hamar ki lehet nőni más táncosok bálványozásából. Nem fogja hordani ezt a tárgyat.

2012. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!