Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bandázst szeretnék venni,...

Bandázst szeretnék venni, segítség?

Figyelt kérdés
Ajándékba venném, nekem az adidas tetszett legjobban.Vagy sctitec/biotech boltokban is van? És ha igen mennyiért? Amit én találtam annak a mérete 5cmx275cm. Ez nem túl kicsi? Lécci segítsetek már nagyon sürgős lenne, holnap venném meg...
2012. dec. 18. 17:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Boxhoz lenne természetesen csuklóra :)
2012. dec. 18. 17:19
 2/8 anonim válasza:
Én boxhoz magamnak Lonsdale-t vettem és jól bírja, nem is büdösödik. Hosszabb már felesleges, ez 2,5m-es és kényelmesen fel lehet tekerni, nem is nyúlt meg. Tescoba azt hiszem 1500 forint körül volt olyan 3-4 éve.
2012. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor esélyes hogy a szolnoki tescoban is van? :P Vagy egységesen minden tescoban? és akkor tuti nem kicsi ez a 175cm? és köszönöm a válaszod! :)
2012. dec. 18. 17:26
 4/8 anonim válasza:
A leírásban 275cm-t írtál, a 175 az szerintem kevés. A tescoban ha megnézet talán lesz egységesen, sokat nem veszíthetsz. De mondom, én 3 vagy 4 éve vettem azóta nem jártam arra. Amúgy az adidas sem lehet rossz, csak azzal nincs tapasztalatom.
2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Elnéztem bocsánat :( És ha shop.builderről rendelném meg? Na mindegy holnap bemegyek tescoba meg scitecbe :) Köszönöm mégegyszer :)
2012. dec. 18. 17:40
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a bandázsok közt nem lehet olyan nagy különbség, bár nincs összehasonlítási alapom. Csak kb. 3x használtam egy noname feketét, az annyiban különbözött, hogy megnyúlt. Meg az 4 méteres volt. Na az aztán a teljesen felesleges hosszúság. Nézz olyan 2 és fél méter körül. Annak már jónak kell lennie.:D
2012. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jójó, köszönöm szépen és bocsánat a sok értetlenkedésért :) 
2012. dec. 18. 17:47
 8/8 anonim válasza:
Örülök, hogy segíthettem!
2012. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!