Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A combközelítő- távolító...

A combközelítő- távolító gépeknek van értelmük?

Figyelt kérdés
A gépen lévő ábra alapján csak nagyon kicsi területet dolgoztatnak meg, mégis órákig lógnak rajtuk a nők.

2012. dec. 18. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem véletlenül hívják ezeket pin@tárogató gépeknek..... :)

Sokkal több értelme van a guggolásnak vagy kitörésnek.

2012. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a távolító kifejezetten hasznos. Sokkal jobb edzés fenékre, mint bármi más.

A guggolás talán edzi, de szép nagy vádlit és combot is csinál, amit nem akar egy nő.

2012. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy az izom növekedjen, megfelelő mennyiségű tápanyagra van szüksége a stimulálás mellett. Ha ez nem biztosított, tök mindegy hány guggolást csinálsz meg, nem lesz nagy a combod (és a VÁDLID????).

Az meg hogy egy combtávolító jól megedzi a feneket..... hát nem tudod, jó neked. :D

2012. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én nő vagyok, de szeretnék szép formás vádlit, combot. Guggolok is ezerrel. :)
2012. dec. 18. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor kellene még kitörés és merevlábas felhúzás is.:)
2012. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az is megvan + vádlizok is rendesen. :)
2012. dec. 18. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Na az zsír! Illetve izom.:)
2012. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze! Valamit a kamuedző csajoknak is kell csinálni, akik csak azért járnak le, hogy elmondhassák magukról, de változni nem akarnak semmit. Meg ott lehet nyugodtan beszélgetni, olvasgatni is, hiszen senki más nem használja. Valószínűleg ezért akad ezekből minden teremben...


21:27: Miért, a vékony láb a szép? Én az ellenkező oldalról azt tudom mondani, hogy egy szép, vastag, íves, izmos comb a hozzátartozó arányos vastagságú vádlival igencsak szemgyönyörködtető látvány tud lenni :D A pálcika lábak nem menők.

2012. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Washnak igaza van.

Meg ott lehet ücsörögni...

2012. dec. 18. 22:10
 10/12 *Glissade* ***** válasza:
Milyen unalmas lehet, csak ücsörögni egy gépen...
2012. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!